Дороги розійшлися: "Батьківщина" не ініціюватиме позбавлення Савченко депутатського мандата - Тимошенко

Лідерка "Батьківщини" пояснила, що не згодна з Савченко в питанні переговорів з терористами "ДНР" та "ЛНР", які та вважає прийнятними.

Юлія Тимошенко і Надія Савченко. Фото:Час Пик

Партія "Батьківщина" не ініціюватиме позбавлення мандата нардепа Надії Савченко, незважаючи на розбіжності в поглядах. Про це 16 грудня журналістам заявила лідер фракції Юлія Тимошенко, повідомляють Патріоти України з посиланням на Гордон.

Нардеп зазначила, що українці віддали свої голоси за Савченко, тому вона має право працювати у Верховній Раді.

За її словами, напередодні відбулося засідання фракції за участю Савченко, в ході якого визначилося, що "їх дороги розійшлися", і надалі Надія працюватиме самостійно як позафракційний депутат.

Тимошенко додала, що в планах Савченко створення власного громадського руху.

Політик пояснила, що не згодна з Савченко в питанні переговорів з терористами "ДНР" та "ЛНР", які та вважає прийнятними.

Лідер фракції підкреслила, що переговори повинні проходити в будапештському форматі за участю, крім України і РФ, США, Великобританії та Євросоюзу. Тимошенко додала, що визнання ватажків терористів стороною переговорів легітимізує їх.

Над пасткою ще треба попрацювати: Український дипломат розповів, чим закінчиться кримська авантюра для Кремля

субота, 24 серпень 2019, 18:46

Україні варто припинити покладатися виключно на дії союзників і зайнятися нарощуванням власного потенціалу. Повернути Україні анексувати Крим було б простіше, якби на Заході всерйоз відстежували випадки порушення закритого режиму портів і аеропортів на...

У День незалежності під офісом Зеленського мітингували проти капітуляції перед державою-агресором

субота, 24 серпень 2019, 17:29

Понад сотня людей біля будівлі Офісу президента провели акцію "Ні - капітуляції". Переважна більшість учасників заходу прийшла на акцію в святкових вишиванках або військових одностроях, зазначають Патріоти України. Люди тримали в руках державні прапори...