Народний депутат Надія Савченко, підозрювана у підготовці терактів і поваленні державної влади, припинить голодування для повторного проходження допиту на поліграфі. Про це повідомила прес-служба нардепа у Facebook, передають Патріоти України.
"У зв'язку з тим, що за майже два місяці слідство не надало результатів експертизи на детекторі "правди", Надією Савченко прийнято рішення перервати голодування для проходження повторної експертизи", – йдеться у повідомленні.
Адвокат Савченко Костянтин Глоба пояснив, що наразі захист готує відповідне клопотання для призначення психо-фізіологічного дослідження. "Особисто мене як захисника Н. Савченко влаштує будь-яка позиція органу досудового розслідування в питанні поліграфа", – прокоментував Глоба.
Як повідомлялося раніше, Надія Савченко вже проходила допит на поліграфі: він розпочався 13, а завершився 17 квітня.
13 квітня допит на поліграфі Савченко був призупинений через те, що арештована голодує з 23 березня. Послаблення здоров'я призвело до того, що провести процедуру коректно було неможливо.
Після того арештована погодилася поїсти, щоб мати змогу пройти поліграф.
У неділю, 28 червня, було виявлено без ознак життя командира 154-ї окремої механізованої бригади полковника Володимира Олександровича Кононнікова. Обставини смерті офіцера з’ясовуються. Про це повідомило ОК "Південь" на офіційній сторінці у Facebook, п...
На території Білорусі нафтогін має розвилку в районі Мозиря: одна гілка спрямовує нафту до Новополоцька і далі до Німеччини, друга - до Угорщини, Словаччини, Чехії, Німеччини, передають Патріоти України . Таку думку в етері Еспресо та Slawa.TV вислови...