Народний депутат Надія Савченко, підозрювана у підготовці терактів і поваленні державної влади, припинить голодування для повторного проходження допиту на поліграфі. Про це повідомила прес-служба нардепа у Facebook, передають Патріоти України.
"У зв'язку з тим, що за майже два місяці слідство не надало результатів експертизи на детекторі "правди", Надією Савченко прийнято рішення перервати голодування для проходження повторної експертизи", – йдеться у повідомленні.
Адвокат Савченко Костянтин Глоба пояснив, що наразі захист готує відповідне клопотання для призначення психо-фізіологічного дослідження. "Особисто мене як захисника Н. Савченко влаштує будь-яка позиція органу досудового розслідування в питанні поліграфа", – прокоментував Глоба.
Як повідомлялося раніше, Надія Савченко вже проходила допит на поліграфі: він розпочався 13, а завершився 17 квітня.
13 квітня допит на поліграфі Савченко був призупинений через те, що арештована голодує з 23 березня. Послаблення здоров'я призвело до того, що провести процедуру коректно було неможливо.
Після того арештована погодилася поїсти, щоб мати змогу пройти поліграф.
На Запорізькому напрямку українські військові вперше знищили російський безпілотник "Черника". Про це повідомили у компанії "Генерал Черешня", передають Патріоти України. . За даними компанії, дрон перехопили підрозділ "Посіпаки" 39-го зенітного ракет...
Прем’єр-міністр Угорщини Петер Мадяр оголосив, що ініціює внесення поправок до конституції, що зупинять повноваження президента країни Тамаша Шуйока, який відмовився добровільно йти у відставку попри вимоги уряду. Про це Мадяр оголосив під час свого ви...