Друга військово-морська держава світу посилює свій флот у Північній Атлантиці, щоб дати відсіч провокаціям Росії

Глава британських ВМФ пояснив: Великобританія особливо побоюється, що російські кораблі зможуть отримати доступ до кабелів зв'язку, через які подається близько 97% світового трафіку.
Адмірал Філіп Джонс. Фото: Рейтерс.

Глава Королівського флоту адмірал Філіп Джонс заявив, що британська влада ухвалила рішення посилити угруповання військово-морського флоту (ВМФ) в Північній Атлантиці, щоб протистояти російській загрозі. Про це він сказав телеканалу Sky News, передають Патріоти України.

За словами адмірала, в Північній Атлантиці буде створений новий район спільних операцій, що дозволить посилити присутність британських кораблів і літаків. Джонс зазначив, що дане рішення влада ухвалила у відповідь на те, що посилюється російський флот.
«Посилення відродження потенціалу і масштабу, яке ми не помічали протягом, напевно, 10 років. Ми повинні на нього реагувати», - підкреслив Джонс.
Глава британських ВМФ додав, що Великобританія особливо побоюється, що російські кораблі зможуть отримати доступ до кабелів зв'язку, через які подається близько 97% світового трафіку. На його думку, російський флот проводить дослідження кабелів. «Тому ми повинні бути готові протистояти цьому», - резюмував адмірал. У 2017 році газета The Guardian писала, що найбільший і потужний авіаносець Британії почав протікати через 2 тижні після початку служби.

"Ви не читали заяву Путіна?": Захарова нахабно відповіла Зеленському й Заходу на їхню пропозицію щодо перемир'я

неділя, 11 травень 2025, 13:57

Війська Російської Федерації не припинятимуть вогонь 12 травня. Держава-агресор РФ відкинула цю пропозицію "коаліції охочих", наполягаючи на власній умові – першочергово провести двосторонні переговори 15 травня, передають Патріоти України. Позицію Кре...

"Москітний" флот приростає новими моделями. Що відомо про фінські десантні катери Watercat M11 Uisko, якими поповнились ВМС ЗСУ

неділя, 11 травень 2025, 12:26

На думку військових аналітиків Україні в перспективі розбудови ВМС слід звернутися і до розвитку власного «москітного» флоту. Адже саме сукупність швидкохідних і маневрених малих бойових кораблів та катерів може принести успіх в умовах сучасної війни, ...