У питанні ставлення до Росії і політики санкцій проти агресивних дій Кремля країни Європейського союзу можна умовно розділити на чотири групи: ті, хто неохоче виконує санкції, країни, які підтримують санкції, але з радістю б їх скасували, ті країни, які підтримують санкції, але не беруть участь в обговоренні російської агресії проти України і ті, хто бере активну участь у політиці тиску на Росію за антиукраїнську війну і вимагають його посилення. Про це йдеться в дослідженні ZN.UA "Викрадення Європи", в рамках якого видання намагалося розібратися, чим керується та чи інша країна, вибудовуючи свої відносини з Росією, повідомляють Патріоти України.
Як стверджується в матеріалі, журналісти шукали вразливі місця кожного члена Євросоюзу в діалозі з Москвою і фундамент для впевненості у своїх силах найжорсткіших опонентів Кремля.
"Ми виявили" слабкі ланки "санкційного ланцюга і визначили ті з них, у чиїй фортеці не доводиться сумніватися, виявили меркантильних торговців європейськими цінностями та безкомпромісних прихильників європейської солідарності", - наголошується в дослідженні.
У той же час, автори матеріалу підкреслюють, що вони не вивели універсальної формули, за якою можна було б відразу визначити ставлення до санкцій і позицію в діалозі з Москвою тієї чи іншої столиці.
За їхніми словами, не існує загального чинника, який визначає тональність цього діалогу, немає єдиної шкали, що дозволяє виміряти ступінь "проросійськості" або "антиросійськості" тієї чи іншої столиці.
"Наші узагальнення досить умовні, оскільки Європа насправді набагато різноманітніша, ніж на нашій "Карті настроїв країн ЄС щодо Росії", - підкреслили автори дослідження.
Війська Російської Федерації не припинятимуть вогонь 12 травня. Держава-агресор РФ відкинула цю пропозицію "коаліції охочих", наполягаючи на власній умові – першочергово провести двосторонні переговори 15 травня, передають Патріоти України. Позицію Кре...
На думку військових аналітиків Україні в перспективі розбудови ВМС слід звернутися і до розвитку власного «москітного» флоту. Адже саме сукупність швидкохідних і маневрених малих бойових кораблів та катерів може принести успіх в умовах сучасної війни, ...