Дуже показово: Російський журналіст побачив знаковий момент у бойкоті РФ

Ісландія оголосила політичний і дипломатичний бойкот офіційній Москві, хоча не є членом ЄС і не має особливих відносин з Великобританією.

Маленька Ісландія кинула виклик великій Росії. Ілюстрація: ЖЖ.

Російський журналіст Костянтин Еггерт побачив вельми показовий момент в висилці російських дипломатів. Він описав яскравий приклад з історії в матеріалі для "Німецької хвилі", передають Патріоти України.

"Для мене особливо яскравими здалися два моменти. По-перше, маленька Ісландія колись кинула виклик Радянському Союзу, коли першою визнала в 1991 році відновлення незалежності Литви", - підкреслив він.

При цьому він вказав на якусь закономірність: "У понеділок, 26 березня, вона оголосила політичний і дипломатичний бойкот офіційній Москві, хоча не є членом ЄС і не має особливих відносин з Великобританією, на відміну, скажімо, від Канади, Австралії, та й США".

Кількість 200 знов зашкалює: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 30 вересня

п’ятниця, 30 вересень 2022, 9:21

Найбільших втрат за минулу добу російські окупанти зазнали на Краматорському та Донецькому напрямках. Загальні бойові втрати Росії на 30 вересня орієнтовно склали:

"Якщо чесно, вони всі там загинуть": Контрактники армії РФ напророкували частково мобілізованим "повну денацифікацію"

п’ятниця, 30 вересень 2022, 8:56

Контрактники армії країни-агресора РФ та російські найманці, які вже встигли взяти участь у війні проти України, передбачили долю частково мобілізованих росіян на фронті. На їхню думку, усі новобранці, яких уже зараз кидають на передову без підготовки,...