Дуже показово: Російський журналіст побачив знаковий момент у бойкоті РФ

Ісландія оголосила політичний і дипломатичний бойкот офіційній Москві, хоча не є членом ЄС і не має особливих відносин з Великобританією.

Маленька Ісландія кинула виклик великій Росії. Ілюстрація: ЖЖ.

Російський журналіст Костянтин Еггерт побачив вельми показовий момент в висилці російських дипломатів. Він описав яскравий приклад з історії в матеріалі для "Німецької хвилі", передають Патріоти України.

"Для мене особливо яскравими здалися два моменти. По-перше, маленька Ісландія колись кинула виклик Радянському Союзу, коли першою визнала в 1991 році відновлення незалежності Литви", - підкреслив він.

При цьому він вказав на якусь закономірність: "У понеділок, 26 березня, вона оголосила політичний і дипломатичний бойкот офіційній Москві, хоча не є членом ЄС і не має особливих відносин з Великобританією, на відміну, скажімо, від Канади, Австралії, та й США".

Важке озброєння стає ключовим: Експерт дав прогноз по ситуації на фронті найближчим часом

понеділок, 16 травень 2022, 10:59

Є велика ймовірність, що російські сили після провалу наступу перейдуть до оборони на всіх напрямках. Таку думку висловив у своєму Telegram аналітик Національного інституту стратегічних досліджень, військовий експерт Микола Бєлєсков, передають Патріоти...

Через дурість командування втратили сотні людей: У NYT розповіли про крах окупантів під Білогорівкою

понеділок, 16 травень 2022, 10:30

Українські бійці нещадно розгромили окупантів, які встановили понтонну переправу і намагалися з її допомогою форсувати річку Сіверський Донець. Аналітики, яких опитало авторитетне американське видання The New York Times, подібні втрати росіян назвали к...