Екс-президент Ющенко вважає Достоєвського українським письменником (відео)

Віктор Ющенко виступив перед студентами Київського університету культури і заявив, що Україна повинна мати свій національний Лувр.

Віктор Ющенко. Фото: rian.com.ua.

Екс-президент України Віктор Ющенко відніс до українців композитора Петра Чайковського, художника Іллю Рєпіна і письменника Федора Достоєвського. Відео, де Ющенко виступає з промовою перед студентами Київського університету культури, опубліковано на YouTube, передають Патріоти України.

Колишній президент розповідав про те, який внесок внесла Україна у світову цивілізацію.

Він заявив, що важливо мати свій національний Лувр.

Потім він назвав Рєпіна українським художником, Чайковського українським композитором, а Достоєвського українським письменником. При цьому Рєпіна і Чайковського колишній український президент наділив прізвиськами "Ріпа" і "Чайка".

Ющенко додав, що цей ряд можна продовжити на тисячу імен.

Відзначимо, композитор Петро Ілліч Чайковський народився в Вятської губернії і помер у Санкт-Петербурзі. Але його прадід був нащадком відомого на Україні козацького роду Чайок.

Художник Ілля Юхимович Рєпін народився у Чугуєві, який тоді належав до Російської імперії, зараз це місто у Харківській області в Україні. Помер Рєпін у Фінляндії.

Письменник Федір Михайлович Достоєвський народився в Москві і помер у Санкт-Петербурзі.

Як повідомляли Патріоти України, влітку колишнього президента Віктора Ющенка сфотографували, коли вiн продавав вишиванки.

Що у Путіна на умі, у його блазня на язиці: Жириновський заявив, що Росія незабаром поверне контроль над Україною

неділя, 24 червень 2018, 13:58

За його словами, усі рішення української влади після Майдану нібито нелегітимні. Крім того, він знову повторив тезу «о необходимости возвращения в Россию русских земель, часть которых – это Украина».

Хіти тижня. "Чому ми не могли зупинити "Північний потік-2": Посол Швеції дав важливе роз’яснення

неділя, 24 червень 2018, 13:30

Газопровід буде прокладений за межами територіальних вод Швеції, в так званій виключній економічній зоні, тобто в міжнародних водах. Рішення шведського уряду дати згоду на визначення траси для прокладки "Північного потоку-2" в шведській винятковій екон...