Екс-президент Ющенко вважає Достоєвського українським письменником (відео)

Віктор Ющенко виступив перед студентами Київського університету культури і заявив, що Україна повинна мати свій національний Лувр.

Віктор Ющенко. Фото: rian.com.ua.

Екс-президент України Віктор Ющенко відніс до українців композитора Петра Чайковського, художника Іллю Рєпіна і письменника Федора Достоєвського. Відео, де Ющенко виступає з промовою перед студентами Київського університету культури, опубліковано на YouTube, передають Патріоти України.

Колишній президент розповідав про те, який внесок внесла Україна у світову цивілізацію.

Він заявив, що важливо мати свій національний Лувр.

Потім він назвав Рєпіна українським художником, Чайковського українським композитором, а Достоєвського українським письменником. При цьому Рєпіна і Чайковського колишній український президент наділив прізвиськами "Ріпа" і "Чайка".

Ющенко додав, що цей ряд можна продовжити на тисячу імен.

Відзначимо, композитор Петро Ілліч Чайковський народився в Вятської губернії і помер у Санкт-Петербурзі. Але його прадід був нащадком відомого на Україні козацького роду Чайок.

Художник Ілля Юхимович Рєпін народився у Чугуєві, який тоді належав до Російської імперії, зараз це місто у Харківській області в Україні. Помер Рєпін у Фінляндії.

Письменник Федір Михайлович Достоєвський народився в Москві і помер у Санкт-Петербурзі.

Як повідомляли Патріоти України, влітку колишнього президента Віктора Ющенка сфотографували, коли вiн продавав вишиванки.

Хіти тижня. "Большие неприятности"! Ідеолог "Новоросії" влаштував істерику через Україну (відео)

понеділок, 19 листопад 2018, 16:00

Ідеолог проектів "русская весна" і "Новоросія", лідер "ліво-патріотичного" російського руху "Суть часу" Сергій Кургінян виступив із агресивними погрозами на адресу України і заявив, що вона нібито розпадеться, якщо продовжить свій антиросійський курс, ...

"Вслед за Гейдрихом, или Зачем Кремлю нужен свой президент Интерпола", - блогер

понеділок, 19 листопад 2018, 15:56

Росіянин на посту глави Інтерполу може влаштувати терор, переслідуючи тих, хто заважає режиму Путіна. "Прогнозы, предрекающие российскому генерал-майору Александру Прокопчуку неизбежное избрание 21 ноября президентом Интерпола,поскольку у его единствен...