Екс-президент Ющенко вважає Достоєвського українським письменником (відео)

Віктор Ющенко виступив перед студентами Київського університету культури і заявив, що Україна повинна мати свій національний Лувр.

Віктор Ющенко. Фото: rian.com.ua.

Екс-президент України Віктор Ющенко відніс до українців композитора Петра Чайковського, художника Іллю Рєпіна і письменника Федора Достоєвського. Відео, де Ющенко виступає з промовою перед студентами Київського університету культури, опубліковано на YouTube, передають Патріоти України.

Колишній президент розповідав про те, який внесок внесла Україна у світову цивілізацію.

Він заявив, що важливо мати свій національний Лувр.

Потім він назвав Рєпіна українським художником, Чайковського українським композитором, а Достоєвського українським письменником. При цьому Рєпіна і Чайковського колишній український президент наділив прізвиськами "Ріпа" і "Чайка".

Ющенко додав, що цей ряд можна продовжити на тисячу імен.

Відзначимо, композитор Петро Ілліч Чайковський народився в Вятської губернії і помер у Санкт-Петербурзі. Але його прадід був нащадком відомого на Україні козацького роду Чайок.

Художник Ілля Юхимович Рєпін народився у Чугуєві, який тоді належав до Російської імперії, зараз це місто у Харківській області в Україні. Помер Рєпін у Фінляндії.

Письменник Федір Михайлович Достоєвський народився в Москві і помер у Санкт-Петербурзі.

Як повідомляли Патріоти України, влітку колишнього президента Віктора Ющенка сфотографували, коли вiн продавав вишиванки.

Хіти тижня. Російських пропаганд*нів з ганьбою вигнали з Грузії (відео)

середа, 19 вересень 2018, 16:30

​В мережі повідомляють, що після скандального інциденту з російською пропагандисткою Скабеєвою в Великобританії, схожий епізод стався вже на грузинській території. Відео було опубліковано в Інтернеті і викликало захоплення соцмереж. Росіянам нагадали о...

Потужний удар: Під Горлівкою ЗСУ з повітря знищили склад бойовиків

середа, 19 вересень 2018, 16:27

Українські військові завдали повітряного удару по складу паливно-мастильних матеріалів бойовиків у промзоні під Горлівкою, повідомляють Патріоти України. Зазначається, що від удару також постраждали бойовики, що були поблизу. "Повідомляємо про успішну...