Екс-президент Ющенко вважає Достоєвського українським письменником (відео)

Віктор Ющенко виступив перед студентами Київського університету культури і заявив, що Україна повинна мати свій національний Лувр.

Віктор Ющенко. Фото: rian.com.ua.

Екс-президент України Віктор Ющенко відніс до українців композитора Петра Чайковського, художника Іллю Рєпіна і письменника Федора Достоєвського. Відео, де Ющенко виступає з промовою перед студентами Київського університету культури, опубліковано на YouTube, передають Патріоти України.

Колишній президент розповідав про те, який внесок внесла Україна у світову цивілізацію.

Він заявив, що важливо мати свій національний Лувр.

Потім він назвав Рєпіна українським художником, Чайковського українським композитором, а Достоєвського українським письменником. При цьому Рєпіна і Чайковського колишній український президент наділив прізвиськами "Ріпа" і "Чайка".

Ющенко додав, що цей ряд можна продовжити на тисячу імен.

Відзначимо, композитор Петро Ілліч Чайковський народився в Вятської губернії і помер у Санкт-Петербурзі. Але його прадід був нащадком відомого на Україні козацького роду Чайок.

Художник Ілля Юхимович Рєпін народився у Чугуєві, який тоді належав до Російської імперії, зараз це місто у Харківській області в Україні. Помер Рєпін у Фінляндії.

Письменник Федір Михайлович Достоєвський народився в Москві і помер у Санкт-Петербурзі.

Як повідомляли Патріоти України, влітку колишнього президента Віктора Ющенка сфотографували, коли вiн продавав вишиванки.

Хіти тижня. Якби вибори відбулися найближчих вихідних: До парламенту проходять шість партій (опитування)

п’ятниця, 22 лютий 2019, 4:00

Нове опитування від соціологічної компанії Центр Разумкова проведено на початку-середині лютого 2019 року. За "Слугу народу" готові проголосувати 18% тих опитаних українців, хто збирається піти на виборчі дільниці.

Хіти тижня. Росія стягує війська до кордону з Україною

п’ятниця, 22 лютий 2019, 3:00

Російська Федерація біля кордонів з Україною зосередила понад 87 000 своїх військових. Цифру озвучив голова Постійного представництва України в Організації Об'єднаних Націй Володимир Єльченко, передають Патріоти України з посиланням на УНІАН. "Станом н...