Ескалація в Азовському морі: Гілларі Клінтон висловила підтримку Україні

На думку екс-держсекретаря США Гілларі Клінтон, захоплення українських кораблів і моряків у Керченській протоці – остання спроба Росії контролювати головні райони в Україні й навколо неї.
Гілларі Клінтон. Фото: соцмережі.

Колишній державний секретар США, екс-кандидат у президенти Сполучених Штатів Гілларі Клінтон звернулася до країн "Великої сімки" (G7) – Великобританії, Німеччини, Італії, Канади, США, Франції та Японії – із закликом вимагати від Росії негайного звільнення українських моряків, захоплених у районі Керченської протоки. Про це вона написала у Twitter, передають Патріоти України.

На її думку, дії РФ грубо порушують угоду, яка дозволяє вільний прохід кораблів у Керченській протоці.

"Захоплення Росією минулого тижня трьох українських кораблів і 24 членів екіпажу в Керченській протоці – суттєва військова ескалація з боку РФ щодо України й остання спроба Росії контролювати головнові райони в Україні та навколо неї", – написала Клінтон.

Росіяни бояться запросити Франциска: Папа і патріарх Кирило можуть зустрітись у Казахстані

вівторок, 5 липень 2022, 12:26

Папа Римський Франциск збирається відвідати Москву та Київ. Також є ймовірність, що він зустрінеться із московським патріархом Кирилом, який виправдовує звірства росіян. Зустріч може відбутися у Казахстані. Востаннє вони бачились у 2016 році на Кубі. П...