Фальшиві документи тоді не "прокатять": Україна може ввести біометричні візи для росіян

Система біометричного контролю на кордоні з Росією на сьогодні теж є ефективною, тому що створюється банк даних з біометричною інформацією.
Павло Клімкін. Фото: РБК.

Україна може ввести біометричні візи для громадян Російської Федерації. Про це в ефірі UA: Харків заявив міністр закордонних справ Павло Клімкін, передають Патріоти України.

Зокрема, міністр зазначив, що система біометричного контролю на кордоні з Росією на сьогодні є ефективною, тому що створюється банк даних з біометричною інформацією. Необхідність цього він пояснив на прикладі отруєння колишнього шпигуна Сергія Скрипаля в Солсбері.
"Це зміна ідентичності. Якщо є біометричні дані, ми прекрасно знаємо, про яких людей йдеться, і просто зміна документів вже не допоможе", - зазначив Клімкін.
У той же час він наполягає на необхідності попереднього погодження візитів росіян в Україну. За його словами, на сьогодні проводиться контроль переміщення тих громадян РФ, у відношенні яких є підозри. "Але відслідковувати всіх, звичайно, досить складно. Звичайні візи з Росією нам не допоможуть... якщо це недостатньо ефективно, потрібно буде думати над впровадженням біометричних віз", - додав Клімкін.

Коли закінчиться війна в Україні: Зеленський назвав кілька факторів

середа, 6 липень 2022, 18:44

Тривалість війни та терміни повернення українців на Батьківщину залежать від кількох факторів. Про це заявив президент України Володимир Зеленський на спільному з прем'єр-міністром Ірландії Міхолом Мартіном брифінгу у Києві, передають Патріоти України....

Студенти, волонтери та спортсмени: Хто законно може виїхати з України за кордон під час війни

середа, 6 липень 2022, 18:35

У воєнний час в Україні продовжує діяти заборона на виїзд із країни чоловіків призовного віку від 18 до 60 років, через що стали неможливими відрядження та поїздки за особистими обставинами для цієї категорії громадян України, передають Патріоти Україн...