Фінляндія збудувала сотні кілометрів підземних тунелів, покликаних зупинити російську агресію, - WSJ

В “підземному місті” можна розмістити більше 600 тисяч чоловік.

Фінляндія підготувалася до російської агресії. Фото: Преса України.

За твердженням журналіста The Wall Street Journal, зупинити “російську агресію” покликана система бункерів і тунелів під Гельсінкі протяжністю в 200 кілометрів. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на РИА.

Зараз значна частина об’єктів військової інфраструктури знаходиться в цивільному користуванні, однак вони можуть бути переобладнані в притулку і командні центри протягом декількох днів після оголошення війни.

“Ми зробили висновки з Другої світової і саме тому створили систему тунелів. Треба докладати всіх зусиль, щоб продовжувати жити навіть під сильними бомбардуваннями”, – заявили виданню в Міноборони Фінляндії.

Грув підкреслює, що в “підземному місті” можна розмістити все населення Гельсінкі (більше 600 тисяч чоловік).

Сучасна система комунікацій забезпечить евакуйованих безперебійним зв’язком і дозволить уряду управляти країною з безпечного розташування. При цьому основні елементи оборонної інфраструктури вже були випробувані цієї весни.

Особливе занепокоєння у фінів викликають майбутні російсько-білоруські стратегічні навчання “Захід-2017”. “Нам не так важливо, що станеться на самих навчаннях. Ми більше цікавимося тим, що трапиться після, і ми повинні бути впевнені, що війська підуть із зайнятих позицій”, – заявив військовий експерт Ярно Лімнел.

"Це непросте рішення, але...": Ісландія припиняє роботу свого посольства в Москві

п’ятниця, 9 червень 2023, 19:52

МЗС Ісландії ухвалило рішення про призупинення роботи свого посольства в Росії, починаючи від 1 серпня. Також Рейкʼявік вимагає від Москви аналогічного кроку. Про це інформує пресслужба МЗС Ісландії, передають Патріоти України. Повідомляється, що росій...

Окупанти втратили понад чотири роти своїх солдатів і купу техніки - генерал Тарнавський

п’ятниця, 9 червень 2023, 19:41

На Таврійському напрямку українські військові ліквідували понад чотири роти росіян та пошкодили 61 одиницю військової техніки ворога, інформують Патріоти України. Як повідомив командувач оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія", бригадний г...