
Російські окупанти в Севастополі заборонили проводити мітинг на площі Нахімова 22 липня. Це рішення вони пояснюють тим, що недалеко розташовані режимні об'єкти і офіс російського президента Володимира Путіна, передають Патріоти України з посиланням на Севастопольские новости.
Організатори планували проведення мітингу "Наказ Севастопольців кандидатам у депутати Держдуми РФ". На участь у ньому було заявлено близько 500 осіб.
"На площі Нахімова розташована низка об'єктів з особливим режимом роботи, в тому числі повноважне представництво президента в Кримському федеральному окрузі й технічне управління Чорноморського флоту РФ, в безпосередній близькості від яких проведення публічних заходів не рекомендується, щоб уникнути порушення роботи", - йдеться у відмові окупантів.
Російські окупанти запропонували організаторам інші місця для проведення мітингу, але учасники вважають заборону необґрунтованою.
У понеділок, 22 червня, у російському Воронежі внаслідок ракетного удару було уражено Воронезький завод напівпровідників, повідомляють моніторингові канали. На кадрах, знятих місцевими жителями, видно, як на території заводу сталася масштабна пожежа та...
Інженери 425-го окремого штурмового полку «Скеля» переобладнали бронеавтомобіль «Новатор», додавши опцію дистанційного керування для використання як наземний роботизований комплекс. Відео випробувань опублікували на YouTube-сторінці 425-го полку, перед...