"Ничего, кроме убийственного реализма": Відомий письменник-кримнашист жахнувся тому, на що перетворився Севастополь

На вулицях міста дуже багато алкоголіків і наркоманів, які постійно влаштовують бійки.

У окупованому Севастополі. Фото: соцмережі.

Нинішні реалії життя в окупованому Росією Севастополі дуже нагадують ситуацію в місті в 90-их роках. Про це на своїй сторінці в Facebook написав відомий кримський письменник Платон Беседін, який активно підтримує окупацію півострова РФ, передають Патріоти України.

За його словами, на вулицях міста дуже багато алкоголіків і наркоманів, які постійно влаштовують бійки. "У мене відчуття повного п*здеця. Інакше не скажеш. Що відбувається з Севастополем? Вікна моєї кімнати виходять на затемнену вулицю. Пізній вечір. Сидять підлітки, матюкаються, палять погань, лапають дівок - ті не проти. В кущах торчки пресують чоловіка за те, що той загубив косяк і кинув їх на гроші. Алкаши розбираються один з одним - жінка б'ється з двома мужиками. І все це відбувається майже одночасно. А по ночах під вікнами бродять, шукають "закладки". І періодично хтось нестямно репетує", - зазначив він.

При цьому письменник додав, що силовики не борються з правопорушенням, а ситуація в місті погіршується. "Поліції байдуже, мабуть. А один всіх не врятуєш. Повернення в 90-ті? Не знаю, але з містом відбувається жах. І боюся, що не тільки з Севастополем. Хотів би я драматизувати, але нічого, крім вбивчого реалізму", - резюмував Бесєдін.

Колишній голова УАПЦ розповів про впертість патріарха Філарета і його надвимоги

четвер, 23 травень 2019, 19:16

За словами священнослужителя, в числі вимог Філарета були і гарантії від духовенства щодо голосування. Почесний патріарх Української православної церкви Філарет пред'являв ряд вимог політичній верхівці держави і духовенству в ході передачі Україні Томо...

Хіти тижня. Царство небесне... Хотіла якнайкраще підготувати клас до ДПА: Харківська вчителька померла прямо на уроці

четвер, 23 травень 2019, 19:00

У школі №88 міста Харкова на уроці померла вчителька початкових класів Яна Давидівна Ласкавцева. Жінці було всього 57 років. За словами дітей, батьків і вчителів, жінка тривалий час хворіла, але переносила хворобу на ногах, оскільки хотіла якнайкраще п...