Головне - сам факт: Савченко щаслива, що Україна за двох сумнівних заручників віддала 15 засуджених диверсантів та шпигунів

Нардеп закликала опублікувати список громадян України, які перебувають в полоні бойовиків.

Надія Савченко. Фото:BBC.com

Народний депутат України Надія Савченко вважає позитивним, що обмін полоненими відбувається, незважаючи на те, що вдалося звільнити тільки двох громадян України в обмін на 15 сепаратистів. Про це вона заявила в ефірі телеканалу 112 Україна, інформують Патріоти України.

"Я рада, що відбуваються жести доброї волі перед святами. З того боку повернули двох осіб, з української - 15. Я не вважаю, що справа в кількості: всіх на всіх - так всіх на всіх. Нехай це відбувається якимись групами, рівномірними або нерівномірними, але нехай йде і не зупиняється", - сказала Савченко.

Вона також закликала опублікувати списки всіх полонених.

"Потрібно перестань робити з цього таємницю і надрукувати списки і показати імена кожного українця, який там знаходиться. Вони для нас стали абстрактними, ці 110 (полонених - ред). Їх більше, ніж 110.

Заявлених і підтверджених тією стороною тільки 42-48. Я вважаю, що списки потрібно озвучити і зрозуміти, що там є люди, які вже ніколи не повернуться, яких немає в живих, а є люди, яких не підтверджують, їх приховують", - додала нардеп.

На Концерті Кобзона тримається аншлаг, крім того висока утилізація артилерії та автотранспорту: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 6 серпня

середа, 6 серпень 2025, 7:39

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 06.08.25 орієнтовно склали:

Дуже "жирна" воєнна ціль: Беспілотники другу ніч поспіль "прасують" залізничний вузол "Тацинська" в Ростовській області РФ

середа, 6 серпень 2025, 6:53

​. У ніч на 6 серпня на території Ростовської області Росії безпілотники, як і напередодні, атакували залізничну станцію "Тацинська", спричинивши пожежу, передають Патріоти України з посиланням на російські Telegram-канали. За словами місцевих жителів,...