"Головний підсумок року - ми ввійшли у смугу прощання з Путіним", - російський політолог

За словами Гліба Павловського, у цьому процесі населення Росії не бере участі.

Гліб Павловський. Фото: Фейсбук.

У Росії почався вихід президента РФ Володимира Путіна з його посади. Таку думку російський політолог Гліб Павловський висловив в ефірі радіостанції "Эхо Москвы", передають Патріоти України.

"Я думаю, що головний підсумок нашого року – те, що ми дійсно ввійшли у смугу прощання з Володимиром Володимировичем. Так званого путінського транзиту, постпутінського транзиту. І вже всередині нього перебуваємо", – сказав він.

За словами політолога, у цьому процесі населення Росії не бере участі. "Якраз цього року суспільство вийшло з гри... Як виходять із гри. Або вас виводять, або виходите, бо ви не витримуєте темпу. Суспільство не бере участі у транзиті не тому, що його вивели, тому що сам собою транзит не формальний. Він відбувається, і тому в ньому беруть участь ті, хто може, хто хоче, хто зацікавлений, хто може, на мю думку", – зазначив Павловський.

Він уважає, що "це будуть небезпечні часи". "Суспільство вже зараз не у грі", – підкреслив політолог. У березні 2018 року Путін виграв чергові вибори президента РФ. При владі у країні він перебуває з 2000 року – на посаді президента і глави уряду поперемінно.

"Слуга" Тищенко відзначився новим "перлом", розповідаючи про замах на Шефіра

середа, 22 вересень 2021, 20:28

Заступник голови фракції "Слуга народу" Микола Тищенко прокоментував замах на першого помічника президента України Сергія Шефіра. Як відомо, сьогодні, 22 вересня, невідомі обстріляли авто, в якому перебував політик. Постраждав його водій. Своєю думкою ...

За злочин відбулася символічним штрафом: Військова ВМСУ з секретним допуском з'їздила до Криму, де спілкувалась з ФСБ

середа, 22 вересень 2021, 20:06

Українська військова, яка має допуск до державної таємниці, отримала 510 гривень штрафу за відвідування тимчасово окупованого Росією Криму і розмову зі співробітниками російських спецслужб. Про це повідомляє одеське видання “Думська”, зазначають Патріо...