І де СБУ? У Києві збирається з'їзд по створенню "Харківської народної республіки"

Сепаратистські настрої щодо так званого "особливого статусу Слобожанщини" роздмухує організатор форуму- екс-комуністка Алла Александровська.

Алла Александровська - головний натхненник форуму "Слобожанщина". Фото:novaderzava.com

17 грудня у столичному готелі "Президент" відбудеться форум "Слобожанщина" - з’їзд прихильників федералізації України. Делегати мають намір обговорити передумови особливого статусу Слобожанщини та утворення "Харківської народної республіки", стверджують у полку НГУ "Азов". Про це повідомили у прес-службі «Азова», передають Патріоти України з посиланням на Пресу України.

"Фінансовані Кремлем прихильники "федералізації" навіть не анонсували сьогоднішній форум "Слобожанщина", щоб уже назавтра у прокремлівських ЗМІ з’явилися новини із заголовками: "Влада Києва знову не чує регіони". За рахунком це третя спроба запустити в регіонах Української держави процеси дестабілізації", - розповіли в організації.

"Азов" звинувачує у спробах роздмухати сепаратистські настрої колишню депутатку від КПУ Аллу Александровську. "Закликаємо вас долучитися до блокування заходу в Києві, адже подібна ініціатива – відверта спроба проросійського сепаратизму отримати другий шанс!" - йдеться у повідомленні.

Фактор лендлізу: Експерт назвав місяць, коли Путін намагатиметься завершити війну в Україні

субота, 2 липень 2022, 7:30

Росія, ймовірно, припинить війну в Україні вже восени, коли наша держава почне отримувати зброю від США по лендлізу. Пр це сказав політолог Микола Давидюк у коментарі "24 каналу", передають Патріоти України. Експерт переконаний, що РФ спробує вийти з У...

У Путіна великі проблеми: У Росії недостатньо сил у Херсоні, щоб контролювати регіон, - CNN

субота, 2 липень 2022, 7:15

Чиновники у США схиляються до думки, що Росія не має достатньо сил для контролю окупованої її військами території Херсонської області, передають Патріоти України. Зокрема, американські посадовці звертають увагу на низку інцидентів, пов’язаних із замаха...