Я не працюю на Росію: Син головної комуністки Харкова поскаржився на цькування СБУ

Син Алли Александровської запевняє, що не є головою "харківського земляцтва Росії".

Олександр Александровський. Фото:http://novynarnia.com/

Син екс-нардепа Алли Александровської Олександр спростував інформацію про те, що є головою "харківського земляцтва Росії". Про це він написав на своїй сторінці в Facebook, інформують Патріоти України.

"Офіційно всім заявляю, що на даний момент я не є учасником будь-яких громадських організацій, зареєстрованих на території Російської Федерації. Оскільки сам не є громадянином Російської Федерації і не маю права відповідно до законодавства РФ брати участь у будь-якій громадській діяльності!", - написав він.

Він додав, що "деякі особистості, які мають стійкі контакти зі спецслужбами України, представляються керівниками будь-яких харківських об'єднань на території РФ, що діють в розріз з законодавством РФ, видають себе за повноправних представників, свідомо порушують законодавство РФ в частині сплати податків і зборів".

"З цього приводу я офіційно заявляю про те, що не є іноземним агентом і не зобов'язаний надавати будь-яку звітність в офіційні органи РФ. Я не займаюся розподілом будь-яких грошових потоків, не займаюся безоплатною допомогою будь-кому, не займаюся іншою діяльністю, яка суперечить законодавству РФ", - додав Александровський.

Як повідомляло видання Depo.Харків, у грудні у Москві відбувся "З’їзд українських земляцтв Росії". З Москви в телемості брали участь голова харківського земляцтва Росії Олександр Александровський, голова одеського земляцтва Росії Олександр Вєтров, голова дніпропетровського земляцтва Росії Олена Федорова, член західноукраїнського земляцтва Росії Василь Сімчера. Крім того, на заході були присутні публіцист Анатолій Вассерман, письменник Захар Прілєпін, перший заступник голови Комітету Державної Думи РФ у справах Співдружності Незалежних Держав, євразійської інтеграції і зв'язків зі співвітчизниками Казбек Тайсан, письменник, член Комітету Державної Думи РФ з міжнародних справ депутат Сергій Шаргунов та інші.

Екс-нардепа нині забороненої в Україні Комуністичної партії України Аллу Александровську запідозрили в сепаратизмі наприкінці червня 2016 року.

За матеріалами СБУ, колишній народний депутат разом зі своїм сином Олександром намагалася підкупити керівництво та депутатів місцевих рад Харківської області для прийняття на сесіях звернень до парламенту та президента щодо змін до Конституції з питань федералізації. За звернення, зокрема одної з міськрад Харківщини, комуністи пропонували 9 тис. доларів (водночас, за відомостями СБУ, російські спецслужби виділила на підкуп депутатів у кілька разів більшу суму, але комуністи привласнили значну частину грошей).

Комуністці інкримінують ч.2 ст.110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) та ч.3 ст.369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України.

13 жовтня Апеляційний суд Харківської області звільнив Александровську з-під варти та призначив їй цілодобовий домашній арешт.

Головні ролі та набагато вищі гонорари: Зірка серіалу "Знахар" розповіла, як в Україні раніше "трусилися над російськими акторами" (відео)

п’ятниця, 12 серпень 2022, 22:53

Відома акторка родом із Києва Катерина Кузнєцова, яка з 2009 року будувала кар'єру в Росії, розповіла, що в Україні дуже поважали артистів із РФ і тим самим принижували вітчизняних. Росіяни отримували не лише головні ролі, а й набагато більші гонорари....

Встигнути на 'останній потяг' до цивілізованого світу: На кордоні з Естонією величезні черги охочих залишити РФ (відео)

п’ятниця, 12 серпень 2022, 21:57

На російсько-естонському кордоні у напрямку Естонії вишикувалася велика черга автомобілів. У мережі публікують відповідні відео. За словами очевидців, всього в черзі 753 транспортні засоби. З них 297 – це легкові автомобілі. Люди скаржаться, що черга п...