І хай у Москві обурюються, що ні в чому не винні: США готові застосувати санкції до Сирії, не чекаючи ООН

Трамп уже заявив, що цей огидний вчинок асадовского режиму з хімічною атакою на мирне населення неможливо залишити без уваги.

Жертви хімічної атаки в Сирії. Фото:http://photochronograph.ru/

Постійний представник США при ООН Ніккі Хейлі сказала, що Вашингтон готовий застосувати відповідні заходи в Сирії, не чекаючи рішення Радбезу ООН. США покладають на режим Башара Асада відповідальність за застосування хімічної зброї в провінції Ідліб, передають Патріоти України з посиланням на BBC.

Хейлі не уточнила, як саме збираються відповісти США. "Цей огидний вчинок асадовского режиму неможливо залишити без уваги", - заявив президент США Дональд Трамп.

Франція, яка підтримує сирійську опозицію, згодна з тим, що мало місце серйозне застосування хімічної зброї, і закликала до скликання надзвичайного засідання Ради Безпеки.

Постійний представник Франції при РБ ООН Франсуа Делаттр назвав тактику армії Асада "руйнівним божевіллям".

"Воду оставили в 19 км от нас, между минными полями": Окупант поскаржився дружині на погане забезпечення (аудіо)

четвер, 8 червень 2023, 20:54

Російські окупанти жаліються на погане забезпечення їхньої армії і готові самовільно покинути частини. Про це йдеться в перехопленій розмові окупанта зі своєю, мабуть, дружиною. Запис розмови оприлюднило Головне управління розвідки Міністерства оборон...

"Ми святіші за Папу Римського": Російський генерал вразив цинічною заявою

четвер, 8 червень 2023, 19:27

Російський професор, генерал Євгеній Бужинський після підриву Каховської ГЕС пропонує вчинити ще один теракт - знищити Київську ГЕС, щоб загинуло якомога більше українців. Кровожерливому росіянину не сподобалось те, що "українці живуть мирним життям", ...