І хай у Москві обурюються, що ні в чому не винні: США готові застосувати санкції до Сирії, не чекаючи ООН

Трамп уже заявив, що цей огидний вчинок асадовского режиму з хімічною атакою на мирне населення неможливо залишити без уваги.

Жертви хімічної атаки в Сирії. Фото:http://photochronograph.ru/

Постійний представник США при ООН Ніккі Хейлі сказала, що Вашингтон готовий застосувати відповідні заходи в Сирії, не чекаючи рішення Радбезу ООН. США покладають на режим Башара Асада відповідальність за застосування хімічної зброї в провінції Ідліб, передають Патріоти України з посиланням на BBC.

Хейлі не уточнила, як саме збираються відповісти США. "Цей огидний вчинок асадовского режиму неможливо залишити без уваги", - заявив президент США Дональд Трамп.

Франція, яка підтримує сирійську опозицію, згодна з тим, що мало місце серйозне застосування хімічної зброї, і закликала до скликання надзвичайного засідання Ради Безпеки.

Постійний представник Франції при РБ ООН Франсуа Делаттр назвав тактику армії Асада "руйнівним божевіллям".

РФ має дуже великий запас ракет С-300: Резніков назвав регіони, які найбільше - під загрозою

середа, 7 грудень 2022, 8:33

Російська Федерація має великий запас ракет С-300, якими може обстрілювати прикордонні регіони України або ті, які межують з окупованими регіонами. Це - Харківська, Запорізька, Херсонська, Донецька та Луганська області. Про це повідомив міністр оборони...

Зі світлом та інтернетом: В Україні запустили сайт, на якому можна знайти місце для роботи поруч з будинком

середа, 7 грудень 2022, 7:44

В Україні регулярно відключають світло, тому для тих, хто працює з дому, є певні складнощі. Вітчизняні розробники створили та запустили сайт, за допомогою якого можна знайти місце для роботи з електроенергією від генератора та інтернетом, передають Па...