І усім іншим, хто втрутиться: США пообіцяли Росії влаштувати "пекельні санкції"

Ліндсі Грем зазначив, що нинішніх санкцій, введених проти РФ, недостатньо для того, щоб «Москва зупинилася».
Ліндсі Грем. Фото: Рейтерс.

У США вже готують нові санкції стосовно Росії через нові дані про втручання в американські вибори. Про це заявив сенатор від Республіканської партії Ліндсі Грем, повідомляють Патріоти України з посиланням на Global News.

За його словами, список санкцій буде представлений вже в четвер, 2 серпня. «Я представлю законопроект про санкції проти Росії, в якому є все. Це буде законопроект про санкції «з пекла». Будь-яку іншу країну, яка спробує втручатися в наші вибори, повинна спіткати та ж доля», – говорить сенатор.
У той же час Грем зазначив, що нинішніх санкцій, введених проти РФ, недостатньо для того, щоб «Москва зупинилася». Зазначимо, раніше Facebook викрила нову кампанію політичного впливу перед виборами до Конгресу США, які пройдуть в листопаді 2018 року. У соціальній мережі деактивували десятки фейкових сторінок і акаунтів. Зокрема, були вилучені 32 сторінки і облікові записи Facebook і Instagram. Також відомо, що один відомий аккаунт з російської «ольгинської фабрики тролів» був соадміністратором фальшивої сторінки протягом семи хвилин.

Генсек НАТО отримав заявку України на пришвидшений вступ до Альянсу, - заступник глави ОПУ

середа, 5 жовтень 2022, 0:35

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг отримав через дипломатичні канали заявку України на членство в Північноатлантичному Альянсі за прискореною процедурою, яку минулого тижня підписали президент, прем’єр і голова Верховної Ради. Про це на брифінгу...

"Граничну ціну на нафту включено": В ЄС погодили нові санкції проти РФ

середа, 5 жовтень 2022, 0:28

Представники держав Європейського Союзу досягли попередньої домовленості щодо нового пакету санкцій проти Росії через її війну з Україною. Зокрема й щодо обмеження ціни на російську нафту, проти чого раніше виступали Греція, Кіпр і Мальта. Про це повід...