"Я на це не куплюся": Адмірал США відреагував на нарікання Росії щодо навчань НАТО в Норвегії

Росія офіційно отримала інформацію про навчання та їхній оборонний аспект. Окрім того, російські спостерігачі отримали запрошення.

Адмірал Джеймс Фогго. Фото: АР.

Масштабні навчання НАТО Trident Juncture 2018, які тривають на території Норвегії, ніяк не загрожують Росії. Москва отримала потрібну офіційну інформацію щодо їхнього оборонного аспекту. Про це заявив командувач ВМС США в Європі та Африці адмірал Джеймс Фогго. Про це повідомляє прес-служба 6-го флоту США, передають Патріоти України.

Коментуючи претензії Російської Федерації щодо посилення напруги в регіоні через навчання НАТО, Фогго сказав: "Я на це не куплюся".

"Росії немає чого боятися. Ці навчання проходять на відстані понад 700 кілометрів від російського кордону. Ми не маємо наміру забирати чиюсь територію, ми захищаємо свою. НАТО – оборонний альянс і ми готові захищати кордони всіх союзників", – сказав Фогго.

Він наголосив, що Росія офіційно отримала інформацію про навчання та їхній оборонний аспект. Окрім того, російські спостерігачі отримали запрошення.

Адмірал також додав, що навчання мають на меті підготовку до відповіді на будь-яку загрозу, не лише російську. "Навчання НАТО не спрямовані проти якоїсь конкретної країни. Вони частина плану НАТО із реагування на зміну безпекового середовища", – зазначив адмірал.

Зкорема, сценарій навчань передбачає активацію статті 5 – колективну відповідь у разі нападу на одну з країн НАТО.

Не "сторгувались"? Резніков поки що залишається. Кадрових змін в обороні цього тижня не буде, - Арахамія

понеділок, 6 лютий 2023, 11:30

Олексій Резніков поки залишається на посаді міністра оборони України. Про це в Telegram написав очільник фракції "Слуга народу" Давид Арахамія, передають Патріоти України. "Очікуємо призначення очільників МВС і СБУ. Кадрові зміни в сфері оборони про...

Російських строковиків змушують підписувати контракти і їхати на війну - хто не згодний, застосовують тортури

понеділок, 6 лютий 2023, 11:28

У Росії солдатів строкової служби змушують підписувати контракти зі збройними силами Російської Федерації та їхати воювати проти України. Тих, хто відмовляється від "пропозиції", катують та створюють для них нестерпні умови, передають Патріоти України...