"Я це підтримувати не буду": Гройсман висловився про земельну реформу

Прем'єр виступив проти реформи, яка може бути використана або великими агрохолдингами, або іноземцями, які могли б приїхати в Україну і скуповувати землю.

Володимир Гройсман. Фото:http://hyser.com.ua/

Мораторій з продажу землі можна знімати лише тоді, коли буде зрозуміла позиція щодо захисту власників землі. Про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман, передають Патріоти України з посиланням на 112 Україна.

"Я не підтримую земельну реформу, яка може бути використана або великими агрохолдингами, або іноземцями, які могли б приїхати в Україну і скуповувати землю. Я це підтримувати не буду", - сказав Гройсман.

За його словами, коли йдеться про земельну реформу, мова йде про ринок земель, який буде дозволяти тільки фізичним особам-українцям між собою продавати землю, яка їм належить.

"Резерви не такі вже й потужні": У ЗСУ оцінили стан військ РФ на Запоріжжі (відео)

п’ятниця, 22 вересень 2023, 7:45

Резерви військ РФ, які потерпають від контрбатарейної боротьби, не такі вже й потужні. Про це повідомила начальниця пресцентру Сил оборони півдня України Наталя Гуменюк в ефірі телеканалу "Еспресо", передають Патріоти України. Російські війська здійсню...

Зеленський неочікувано прибув до Канади для зустрічі з Трюдо

п’ятниця, 22 вересень 2023, 7:27

"Прем'єр-міністр Джастін Трюдо сьогодні оголосив, що президент України Володимир Зеленський відвідає Канаду з 21 по 22 вересня. Обидва лідери продовжать тісно співпрацювати задля зміцнення зв'язків між нашими країнами та сприятимуть тому, щоб українськ...