"Я в тюрмі помру": Заступнику міністра оборони під час суду кілька разів ставало погано

Як відомо, українські високопосадовці не переносять обмеження волі. Під загрозою арешту зі здорованів перетворюються на нещасних, майже неосудних інвалідів.

Ігор Павловський у залі суду. Фото:УНІАНПід час засідання Солом'янського районного суду Києва щодо обрання запобіжного заходу заступнику міністра оборони Ігоря Павловського суддя оголосила перерву - Павловському стало погано. Про це повідомляє 112.ua, передають Патріоти України.

"15 хвилин перерви суддя Лазаренко оголосила тому, що під час судового засідання заступнику міністра оборони пану Ігорю Павловському стало погано. До зали засідання прийшли медики, вони вже покинули разом з Павловським залу засідань і сказали, що повинні все-таки повернутися", - йдеться в повідомленні.

В ході засідання Павловському ставало погано кілька разів. Йому також дозволили знімати наручники і спілкуватися з дружиною.

При цьому журналіст Олена Лунькова на своїй сторінці в Facebook повідомила, що приватна "швидка" з'явилася під будівлею суду ще до початку засідання.

"Під будівлю суду, де повинні вибрати запобіжний захід генералу Павловському, приїхала машина приватної швидкої допомоги. Адвокат не знає, до кого, але обіцяв обійтися без "ковдр Насірова". Суд ще не почався" - написала вона.

Як відомо, співробітники правоохоронних органів затримали двох співробітників Міністерства оборони - заступника міністра оборони України Ігоря Павловського і директора Департаменту державних закупівель та поставок матеріальних ресурсів Міністерства.

Ціна ухилянства все більше: Які кари загрожують чоловікам за неоплачені штрафи від ТЦК, процедура втрати грошей та майна

неділя, 11 травень 2025, 9:32

В Україні набирає обертів практика блокування банківських рахунків та арешту майна громадян, які проігнорували мобілізаційні правила та не сплатили штрафи, зазначають Патріоти України. За інформацією Міністерства юстиції, лише на Полтавщині територіаль...

На концерті Кобзона пристойний аншлаг і висока утилізація автотранспорту росіян: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 11 травня

неділя, 11 травень 2025, 8:43

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 11.05.25 орієнтовно склали: