Як Іванка Трамп стає "першою леді": Дочка президента США отримала запрошення на самміт G20 від Ангели Меркель

Іноземні лідери вже вдруге запрошують Іванку до координації економічних переговорів.

Іванка Трамп. Фото: Новое Время.

Іванка Трамп планує поїздку до Німеччини для участі в саміті з розширення економічних можливостей жінок. Про це повідомив високопоставлений чиновник з адміністрації Трампа, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Іванку на саміт в ході недавнього візиту в Білий дім запросила канцлер Німеччини Ангела Меркель. На прохання німецьких чиновників Іванка допомогла організувати зустріч між американськими та німецькими бізнес-лідерами, щоб обговорити можливості професійну підготовку.

Саміт W20, який спрямований на жіночу аудиторію в рамках "двадцятки", відбудеться в Берліні в кінці квітня.

Іноземні лідери вже вдруге запрошують Іванку до координації економічних переговорів. Під час візиту прем'єр-міністра Канади Джастіна Трюдо минулого місяця вона допомогла організувати зустріч, де обговорювали можливості економічного розвитку для жінок, яку ініціював офіс Трюдо.

"Путин был бы мертв!": Відомий публіцист розповів, хто змусив президента РФ захопити Крим

середа, 17 липень 2019, 18:15

Президент Російської Федерації Володимир Путін став заручником силовиків, які насправді керують РФ, повідомляють Патріоти України. Таку думку висловив польський публіцист Вітольд Гадовський. "Якби в 2014 році Путін не захопив Крим і частину Донбасу, т...

"Це бездумна трата грошей": Вакарчук виступив із гучною ініціативою щодо вишів в Україні

середа, 17 липень 2019, 17:38

Лідер партії "Голос" Святослав Вакарчук наголосив на тому, що в Україні варто зменшити кількість закладів вищої освіти, повідомляють Патріоти України. Як розповів музикант в інтерв'ю Громадському, у державі неефективно використовується величезна кількі...