Як Росія топить Захід: СБУшник розкрив підступний план Кремля

Росія робить все можливе по всіх фронтах, використовуючи одні й ті ж методи, але з різним підходом, в дуже багатьох країнах світу.
Віктор Ягун. Фото: РБК.

Росія використовує мігрантів, щоб створити проблеми для Заходу, щоб дестабілізувати його. Про це в інтерв'ю розповів екс-заступник глави СБУ Віктор Ягун, передають Патріоти України.

"РФ задіє такий цікавий момент, як використання мігрантів. Причому ці навали йшли з тих країн, де є якісь умовні російські інтереси: Сирія, Лівія, країни Північної Африки. Тобто в країнах, якими цікавиться Росія, створюються проблеми. Росіяни навіть намагаються допомагати, щоб ці потоки мігрантів опинилися в Європі, яка захлинається від цієї проблеми", - говорить він.

За його словами, аналогічна ситуація створена на кордоні зі США, і вона виникла не раптом. "Так звані піші колони сформувалися в тих країнах Латинської Америки, де сильний вплив саме Російської Федерації. Не виключено, що ситуація, яка виникла зараз в Венесуелі - це один з факторів, який буде провокувати громадян цієї країни так само прориватися в США і таким чином створювати там проблеми. це один з фактів, які РФ використовує для дестабілізації Заходу. Я б сказав, що це Венесуела, Куба, хоча вона вже весь свій ресурс віддала, а ще - Нікарагуа, Болівія і Гондурас. Це бідні країни, там досить потужні настрої, які фінансово підігріваються з боку Російської Федерації: вони просто пропонують людям легкий вихід з положення у вигляді США, які розташовані поруч, і там все дуже добре", - додає експерт.

Що стосується російськомовної діаспори, то як приклад Ягун наводить Ізраїль, де значна частина населення є російськомовною. "І вплив Росії ніхто не заперечує. РФ нібито була на боці арабів і палестинців, а паралельно з цим знаходила можливість впливати на ту частину населення, яка прибула в Ізраїль після 90-го року і знаходиться під впливом Москви. Таким чином вона внесла розлад в політичну структуру Ізраїлю. А роз'єднання суспільства дуже небезпечно для Ізраїлю, воно загрожує самому існуванню цієї держави. Росія робить все можливе по всіх фронтах, використовуючи одні й ті ж методи, але з різним підходом, в дуже багатьох країнах світу", - пояснює він.

Джерело: Апостроф

Дві російські ракети прилетіли в університет: Мер Миколаєва розповів деталі про обстріл міста

середа, 17 серпень 2022, 9:45

Російські окупанти обстріляли у місті ще один університет. Про це 17 серпня повідомив міський голова Олександр Сєнкевич, передають Патріоти України. "Рашисти обстріляли у Миколаєві ще один університет - нашу Могилянку. Буквально кілька днів тому я публ...

"Нечувана справа": Нардеп Дубінський звинуватив колегу в "крадіжці" навушників на засіданні у Раді

середа, 17 серпень 2022, 9:29

Народний депутат Олександр Дубінський звинуватив свою колегу Ольгу Василевську-Смаглюк у "крадіжці" навушників із сесійної зали Верховної Ради. Про це він написав у себе в Telegram-каналі, передають Патріоти України. "Вчора у Раді зі мною трапився куме...