Як відзначали День перемоги в Білорусі (фоторепортаж)

Сьогодні в Мінську вперше покажуть 3D-реконструкцію військових дій.

Мінськ, День перемоги, 9 травня 2017. Фото: Белта.

У вівторок, 9 травня, в столиці Білорусі Мінську місцеві жителі святкують 72-у річницю Дня перемоги. У місті посилено заходи безпеки, чергує бригада швидкої допомоги. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на "112 Україна".

"72-а річниця Дня перемоги у Білорусі проходить з особливим розмахом: місто в кольорах національного прапора, а також встановлено стенди, де розміщено інформацію про учасників бойових дій того часу, а також з віршами і військовими піснями. Цьогоріч скасували парад військової техніки, однак військову експозицію можна подивитися за містом. Сьогодні також проходитиме реконструкція військових боїв", - розповів кореспондент.

За його словами, основний захід розпочався з хвилини мовчання та з виступу президента Олександра Лукашенка і його сина Миколи. Крім цього, у місті відбулася хода під назвою "Білорусь пам'ятає", а її символом став "яблучний прапор". Учасники йшли з портретами героїв і фотографіями тих, хто був для них близьким.

Також відзначено, що сьогодні вперше проводитиметься 3D-шоу, а в 23:00 відбудеться салют.

У місті посилено заходи безпеки: у центрі міста близько 50 КПП, де перевіряють речі людей. Також там перебуває бригада швидкої допомоги і безліч співробітників міліції.

Битва за "дорогу життя" до Бахмута: Українські воїни розповіли, як давали відсіч російським загарбникам (відео)

понеділок, 5 червень 2023, 8:42

Українські бійці із 3-ї штурмової бригади, які брали участь у боях за "дорогу життя" до Бахмута на Донеччині, розповіли про ту операцію. Основним завданням військових було зупинити обстріли життєво важливого для оборони міста шляху, водночас ворог вдав...

Удари по українських містах: Путін повторює помилку Гітлера – британський аналітик

понеділок, 5 червень 2023, 8:27

Хвилі ракетного обстрілу Києва не приносять жодної військової користі і не сприяють закінченню війни Росією. Путін ухвалює ірраціональні рішення керуючись емоціями, припускаючи тої ж помилки, що й Гітлер. Про це у неділю, 4 червня пише Sky News з посил...