
Захисники України, вояки 39-го окремого мотопіхотного батальйону повернулися додому із Авдіївки. Про це повідомляється в групі "Павлоград. Помощь бойцам АТО" в Фейсбуці, пишуть Патріоти України.
Більше року перебували в цій та інших гарячих точках Донбасу, українсько-російської війни.
У Павлограді військових зустріли рідні і друзі, волонтери, журналісти, шкорярі та вчителі школи №9, прості небайдужі українці. Слава Героям!


Молодший сержант Роман Ткаченко, родом з села Богуслав. Зізнався, що дуже сумував за дружиною і дитиною. Та й видно на цій зворушливій світлині. «13 місяців я служив командиром відділення. Вдячний волонтерам, Григорію Лисову з Павлограда, за допомогу з формою, продуктами», - подякував Роман.




«Я сьогодні всю ніч не спала, чекала сина. Невістка зробила торт, вклала в нього всю любов. Це дуже важко, - каже зі сльозами мама демобілізованого Федора Овчарова, Людмила Овчарова з с. Вербки. - Сина призвали 7 травня, він служив під Авдіївка, в зоні АТО. Я дуже хочу, щоб швидше закінчилася війна, і наші діти ніколи не потрапляли на неї».






Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський заявив, що для надійного стримування можливого наступу з території Білорусі Україна має створювати нові військові бригади, передають Патріоти України. За його словами, економія ресурсів на форму...
Російські підрозділи не припинили спроб наблизитися до Куп’янська Харківської області та продовжують атаки з північного напрямку. Окупанти прагнуть звузити українські позиції на східному березі річки Оскіл, але просування залишається безуспішним. Також...