"Ідіотизм Путіна": Перший посол України в РФ розповів, що розуміли Єльцин та Гайдар на відміну від теперішніх "чекістів"

Всі імперії розвалилися тому, що були великими - коли ти маєш колонії, ти повинен думати, як їх прогодувати.
Володимир Крижанівський. Фото: 112 Україна.

Росія зазнала фантомного болю після розвалу Радянського Союзу, а тепер ризикує стати останньою імперією, передають Патріоти України.

"У них це був фантомний біль. Розумні люди зрозуміли, що нічого страшного не сталося. Скажімо, Єгор Гайдар (виконуючий обов'язки голови уряду Російської Федерації в 1992 році, - Ред.), говорив: "Україна хоче піти? Боже, як добре - менше потрібно думати про те, як прогодувати людей" - розповів в інтерв'ю народний депутат України першого скликання і перший посол України в РФ Володимир Крижанівський.

Екс-посол дивується "ідіотизму російської влади", які захоплюють території без засобів до утримання такої величезної кількості жителів цих земель. "Коли Алжир від'єднався від Франції? У 1958 році - при Шарлю де Голлю, коли той зрозумів, що утримати Алжир вже неможливо, оскільки коштів для його утримання необхідно в рази більше, ніж він віддає. Ось думає Франція зараз про те, як прогодувати алжирців? Абсолютно ні", - пояснює Крижанівський.

За його словами, Росія цього не розуміє і не бачить історичного генезису розвитку своєї держави. "РФ - це остання імперія. А всі імперії розвалилися тому, що були великими - коли ти маєш колонії, ти повинен думати, як їх прогодувати. Інакше вони повстануть - як це було в Китаї, або в тому ж Алжирі. Вони вже пройшли свій пік - так, як свого часу Російська імперія почала розвалюватися в 1913 році після проходження свого піку", - підсумував перший посол України в РФ.

Джерело: Обозреватель

Путін зрозумів, що йому загрожує смерть в разі ядерного удару по Україні - Піонтковський

субота, 1 жовтень 2022, 11:56

Президент Російської Федерації Володимир Путін усвідомив, що у випадку ядерного удару по Україні його вб'ють. Про це розповів російський політолог і публіцист Андрій Піонтковський, передають Патріоти України. "Йому дали зрозуміти, що в разі ядерної ат...

"Котел" готовий: У районі Лимана зосереджено від 2,5 до 5 тис. російських військових, - Селезньов

субота, 1 жовтень 2022, 11:44

Військовий експерт, речник Генерального штабу ЗСУ (2014–2017 рр.) Владислав Селезньов зауважив, що у Лимані перебувають російські військові, які призвані за системою БАРС. Про це він сказав в ефірі телеканалу "Еспресо". "За різними оцінками у районі Ли...