Протиріччя між інтересами центру і регіонів: Російський політик розповів про серйозні проблеми у Путіна і його оточення

Нещодавнє затримання сенатора Арашукова - це спроба припинити будь-які автономні тенденції, однак навряд чи це надовго допоможе.

Рауф Арашуков. Фото: Vesti.Ru.

Влада президента Росії Володимира Путіна і його оточення вичерпується. Про це розповів російський опозиціонер Костянтин Боровий, передають Патріоти України.

"Затримання Арашукових - це прояв боротьби кланів, регіональних еліт, які в сьогоднішніх умовах розуміють, що влада центру - Путіна і його оточення - вичерпується, і намагаються контролювати ситуацію. Виникло очевидне протиріччя між інтересами центру і регіонів. Все схоже на те, що було в кінці Радянського Союзу - наприклад, відома "Бавовняна справа". Було зрозуміло, що Радянський Союз розповзається", - заявив він.

Також за його словами, приблизно те ж саме відбувається зараз. "Регіональні еліти намагаються зберегти владу. Виникло очевидне протиріччя між інтересами центру і регіонів. Для регіональних еліт бути однаково лояльними інтересам регіону і центру неможливо", - зазначив Боровий.

Як він підкреслив, затримання сенатора Арашукова - це спроба припинити будь-які автономні тенденції. "Будь-яке призначення сенатором, губернатором і навіть мером проходить після дуже детального аналізу історії тієї чи іншої людини. Всі прекрасно знали про кримінальне минуле Арашукова...", - сказав російський опозиціонер.

Джерело: Апостроф

"Поставки боєприпасів Росії вже йдуть": Яковенко пояснив, наскільки далеко зайде Китай

вівторок, 21 березень 2023, 15:30

Китай може піти на постачання зброї Росії не тільки шляхом третіх країн, але безпосередньо передавати озброєння Москві, заявив російський опозиційний політик, журналіст і соціолог Ігор Яковенко, передають Патріоти України. В інтерв'ю Главреду він зазна...

"Знайти стільки самогубців неможливо": РФ провалює "казковий" план набору контрактників

вівторок, 21 березень 2023, 14:59

Плани Генштабу РФ набрати 400 тис добровольців-контрактників скоріше казкові, ніж реальні. Росіяни охочіше підпишуть контракт з "Вагнером", ніж з регулярною армією. Про це заявило джерело інсайдерського проекту "ВЧК-ОГПУ". На заваді планам Генштабу щод...