Протиріччя між інтересами центру і регіонів: Російський політик розповів про серйозні проблеми у Путіна і його оточення

Нещодавнє затримання сенатора Арашукова - це спроба припинити будь-які автономні тенденції, однак навряд чи це надовго допоможе.

Рауф Арашуков. Фото: Vesti.Ru.

Влада президента Росії Володимира Путіна і його оточення вичерпується. Про це розповів російський опозиціонер Костянтин Боровий, передають Патріоти України.

"Затримання Арашукових - це прояв боротьби кланів, регіональних еліт, які в сьогоднішніх умовах розуміють, що влада центру - Путіна і його оточення - вичерпується, і намагаються контролювати ситуацію. Виникло очевидне протиріччя між інтересами центру і регіонів. Все схоже на те, що було в кінці Радянського Союзу - наприклад, відома "Бавовняна справа". Було зрозуміло, що Радянський Союз розповзається", - заявив він.

Також за його словами, приблизно те ж саме відбувається зараз. "Регіональні еліти намагаються зберегти владу. Виникло очевидне протиріччя між інтересами центру і регіонів. Для регіональних еліт бути однаково лояльними інтересам регіону і центру неможливо", - зазначив Боровий.

Як він підкреслив, затримання сенатора Арашукова - це спроба припинити будь-які автономні тенденції. "Будь-яке призначення сенатором, губернатором і навіть мером проходить після дуже детального аналізу історії тієї чи іншої людини. Всі прекрасно знали про кримінальне минуле Арашукова...", - сказав російський опозиціонер.

Джерело: Апостроф

З України втекли близько 10 нардепів: Стефанчук сказав, чому в них не забрали мандати

понеділок, 28 листопад 2022, 13:49

Після початку масштабного вторгнення РФ із України втекли десять народних депутатів. Їх позбавлять зарплати й усіх державних посад, також вирішується питання про позбавлення мандатів. Про це 27 листопада розповів голова Верховної Ради України Руслан Ст...

Є інформація про нові ракетні удари, які будуть цього тижня: Влада просить українців запастися водою і продуктами

понеділок, 28 листопад 2022, 13:30

Ракетні удари по об'єктах української енергетичної інфраструктури з великою ймовірністю будуть і цього тижня. Про це повідомила українська розвідка, передають Патріоти України. У Росії закінчуються високоточні ракети. Тому агресор дедалі частіше б'є і...