Протиріччя між інтересами центру і регіонів: Російський політик розповів про серйозні проблеми у Путіна і його оточення

Нещодавнє затримання сенатора Арашукова - це спроба припинити будь-які автономні тенденції, однак навряд чи це надовго допоможе.

Рауф Арашуков. Фото: Vesti.Ru.

Влада президента Росії Володимира Путіна і його оточення вичерпується. Про це розповів російський опозиціонер Костянтин Боровий, передають Патріоти України.

"Затримання Арашукових - це прояв боротьби кланів, регіональних еліт, які в сьогоднішніх умовах розуміють, що влада центру - Путіна і його оточення - вичерпується, і намагаються контролювати ситуацію. Виникло очевидне протиріччя між інтересами центру і регіонів. Все схоже на те, що було в кінці Радянського Союзу - наприклад, відома "Бавовняна справа". Було зрозуміло, що Радянський Союз розповзається", - заявив він.

Також за його словами, приблизно те ж саме відбувається зараз. "Регіональні еліти намагаються зберегти владу. Виникло очевидне протиріччя між інтересами центру і регіонів. Для регіональних еліт бути однаково лояльними інтересам регіону і центру неможливо", - зазначив Боровий.

Як він підкреслив, затримання сенатора Арашукова - це спроба припинити будь-які автономні тенденції. "Будь-яке призначення сенатором, губернатором і навіть мером проходить після дуже детального аналізу історії тієї чи іншої людини. Всі прекрасно знали про кримінальне минуле Арашукова...", - сказав російський опозиціонер.

Джерело: Апостроф

Хіти тижня. Покусився на недоторканного: "Поверніть Україні 155 мільярдів за "ПриватБанк", - Шустер у прямому ефірі зчепився з Коломойським і анонсував судовий процес проти "зеленого олігарха" (відео)

понеділок, 23 вересень 2019, 15:00

Дніпровський олігарх вочевидь відчуває себе повним господарем України, заяви нових очільників держави аж ніяк не дають підстав це заперечувати. Тележурналіст Савік Шустер 20 вересня в ефірі свого ток-шоу "Свобода слова" заявив про намір подати позов на...

Хіти тижня. "Розпустити їх всіх нафіг!": Богдана розгнівав бунт "слуг народу" через закон про прослуховування

понеділок, 23 вересень 2019, 14:30

Андрій Богдан кричав, а Володимир Зеленський його заспокоював. Нардепи з фракції «Слуга народу» розсердили президента і голову його Офісу Андрія Богдана тим, що провалили голосування за закон про спрощення обшуків депутатів і спостереження за ними. Про...