Протиріччя між інтересами центру і регіонів: Російський політик розповів про серйозні проблеми у Путіна і його оточення

Нещодавнє затримання сенатора Арашукова - це спроба припинити будь-які автономні тенденції, однак навряд чи це надовго допоможе.

Рауф Арашуков. Фото: Vesti.Ru.

Влада президента Росії Володимира Путіна і його оточення вичерпується. Про це розповів російський опозиціонер Костянтин Боровий, передають Патріоти України.

"Затримання Арашукових - це прояв боротьби кланів, регіональних еліт, які в сьогоднішніх умовах розуміють, що влада центру - Путіна і його оточення - вичерпується, і намагаються контролювати ситуацію. Виникло очевидне протиріччя між інтересами центру і регіонів. Все схоже на те, що було в кінці Радянського Союзу - наприклад, відома "Бавовняна справа". Було зрозуміло, що Радянський Союз розповзається", - заявив він.

Також за його словами, приблизно те ж саме відбувається зараз. "Регіональні еліти намагаються зберегти владу. Виникло очевидне протиріччя між інтересами центру і регіонів. Для регіональних еліт бути однаково лояльними інтересам регіону і центру неможливо", - зазначив Боровий.

Як він підкреслив, затримання сенатора Арашукова - це спроба припинити будь-які автономні тенденції. "Будь-яке призначення сенатором, губернатором і навіть мером проходить після дуже детального аналізу історії тієї чи іншої людини. Всі прекрасно знали про кримінальне минуле Арашукова...", - сказав російський опозиціонер.

Джерело: Апостроф

Хіти тижня. На Росії очікується мор генералів та полковників: Голландські ЗМІ назвали імена причетних до трагедії MH17 на Донбасі

четвер, 20 червень 2019, 1:00

Позивний "Хмурий" вже однозначно може замовляти собі пам'ятник? У Нідерландах журналісти назвали імена осіб, які на їхню думку причетні до краху лайнера рейса МН17. Про це повідомляє телеканал Nieuwsuur, передають Патріоти України. Також журналісти пов...

Хіти тижня. Не все так просто: Чому Зеленський мовчить про анексію Криму, - експерт

четвер, 20 червень 2019, 0:35

Володимир Зеленський повернув до Тристоронньої контактної групи Леоніда Кучму. У планах президента - розблокувати мінські процеси та відновити переговори щодо Донбасу у нормандському форматі, однак, про Крим - ні слова, повідомляють Патріоти України. Ф...