Хіти тижня. Розпад країни та диктатура західного ставленика: Скандальний Чаплін заговорив про катастрофу Росії

Однак помилковими протоієрей вважає не агресивні війни росіян проти сусідів, а... недостатньо жорстку позицію Кремля.

Чаплін прогнозує Росії невеселе майбутнє. Фото: соцмережі.

Скандально відомий протоієрей Російської православної церкви Всеволод Чаплін заявив, що Росія може зіткнутися з масштабними революціями, після чого припинить існувати як держава. Крім того, все нібито супроводжуватиметься великою кількістю жертв і повним підпорядкуванням поваленої імперії Заходу. Такий сценарій він виклав у інтерв'ю РИА "Новый День", передають Патріоти України.

Чаплін переконаний, що до таких катастрофічних наслідків Російську Федерацію доведе "страусина політика" Кремля щодо західних партнерів. За його словами, саме це є головною небезпекою для Росії у 2019 році.

"Він (зовнішньополітичний курс. — Ред.) стає дедалі безпораднішим. Так, ми іноді вміємо відповідати на випади яскравими словами, могли активно діяти в тій самій Сирії, наприклад. Але останні два роки — це страусина політика", — обурився він .

Саме в цьому ключі одним із головних ризиків 2019 року Чаплін і назвав подальші компроміси Росії, яких вимагають США і Європа. "Ризики — поступки Заходу на українському фронті, на далекосхідному, на дипломатичному, на освітньому, культурному, в житті наших еліт, з яких надто багато, на жаль, фатально залежних від Заходу", — обурився одіозний протоієрей РПЦ.

Чаплін пояснив, що в довгостроковій перспективі за перерахованими поступками підуть "ще страшніші сценарії". "Провокації революції, розпад країни, диктатура західного ставленика або просто керований хаос, загибель великої кількості людей і жорстке зовнішнє керування. Потрібні не поступки, а наступ", — погрозливо резюмував він.

Хіти тижня. Покусився на недоторканного: "Поверніть Україні 155 мільярдів за "ПриватБанк", - Шустер у прямому ефірі зчепився з Коломойським і анонсував судовий процес проти "зеленого олігарха" (відео)

понеділок, 23 вересень 2019, 15:00

Дніпровський олігарх вочевидь відчуває себе повним господарем України, заяви нових очільників держави аж ніяк не дають підстав це заперечувати. Тележурналіст Савік Шустер 20 вересня в ефірі свого ток-шоу "Свобода слова" заявив про намір подати позов на...

Хіти тижня. "Розпустити їх всіх нафіг!": Богдана розгнівав бунт "слуг народу" через закон про прослуховування

понеділок, 23 вересень 2019, 14:30

Андрій Богдан кричав, а Володимир Зеленський його заспокоював. Нардепи з фракції «Слуга народу» розсердили президента і голову його Офісу Андрія Богдана тим, що провалили голосування за закон про спрощення обшуків депутатів і спостереження за ними. Про...