Хіти тижня. Розпад країни та диктатура західного ставленика: Скандальний Чаплін заговорив про катастрофу Росії

Однак помилковими протоієрей вважає не агресивні війни росіян проти сусідів, а... недостатньо жорстку позицію Кремля.

Чаплін прогнозує Росії невеселе майбутнє. Фото: соцмережі.

Скандально відомий протоієрей Російської православної церкви Всеволод Чаплін заявив, що Росія може зіткнутися з масштабними революціями, після чого припинить існувати як держава. Крім того, все нібито супроводжуватиметься великою кількістю жертв і повним підпорядкуванням поваленої імперії Заходу. Такий сценарій він виклав у інтерв'ю РИА "Новый День", передають Патріоти України.

Чаплін переконаний, що до таких катастрофічних наслідків Російську Федерацію доведе "страусина політика" Кремля щодо західних партнерів. За його словами, саме це є головною небезпекою для Росії у 2019 році.

"Він (зовнішньополітичний курс. — Ред.) стає дедалі безпораднішим. Так, ми іноді вміємо відповідати на випади яскравими словами, могли активно діяти в тій самій Сирії, наприклад. Але останні два роки — це страусина політика", — обурився він .

Саме в цьому ключі одним із головних ризиків 2019 року Чаплін і назвав подальші компроміси Росії, яких вимагають США і Європа. "Ризики — поступки Заходу на українському фронті, на далекосхідному, на дипломатичному, на освітньому, культурному, в житті наших еліт, з яких надто багато, на жаль, фатально залежних від Заходу", — обурився одіозний протоієрей РПЦ.

Чаплін пояснив, що в довгостроковій перспективі за перерахованими поступками підуть "ще страшніші сценарії". "Провокації революції, розпад країни, диктатура західного ставленика або просто керований хаос, загибель великої кількості людей і жорстке зовнішнє керування. Потрібні не поступки, а наступ", — погрозливо резюмував він.

Ефект флюгера: Міноборони знов прозвітувало стосовно повістки на мобілізацію рядовому запасу, діловоду Зеленському В.О.

середа, 19 червень 2019, 18:43

Міністерство оборони спростувало свою попередню інформацію про призов за мобілізацією теперішнього верховного головнокомандувача України в 2014-2015 роках. Військове відомство на численні запити політиків та журналістів дало офіційну відписку у скандал...

Хіти тижня. Екс-кандидата в президенти України облили помиями у Франківську (відео)

середа, 19 червень 2019, 18:00

Шевченко заявив, що від нього вимагали не йти на вибори до Верховної Ради від Івано-Франківська. Шевченко підтвердив у Facebook факт нападу. За словами нардепа, за провокацією може стояти власник будівельної компанії "Мельник Девелопмент Груп" Іван Мел...