
В Україні мешканці неутеплених будинків в січні і лютому заплатять за тепло в три рази більше, ніж в жовтні. Про це пише "Комсомольская правда в Украине", повідомляють Патріоти України.
Приблизно розрахувати свої витрати на опалення в залежності від температури за вікном можна за допомогою звичайної пропорції.
Для розрахунку потрібно знати різницю температур в приміщенні і на вулиці, - розповів фахівець однієї з компаній з продажу обладнання для опалення. - Якщо ви не проводили утеплення будинку, то тепловтрати будуть однаковими і цим коефіцієнтом можна знехтувати. Залежність там лінійна. Якщо у вас в будинку 22 градуси, а на вулиці +2, то різниця 20 градусів. Якщо на вулиці буде -2, то різниця складе 24 градуси. Переводимо ці дані в тепло або гроші і отримуємо, що різниця в рахунках буде близько 20%".
Середня температура в другій половині жовтня була близько 4 градусів. Схожа середньорічна температура і в листопаді. А вже в грудні вона впаде до -1. Тобто якщо весь цей час буде вдома постійна температура 22 градуси, то рахунок за листопад буде в середньому в два рази вище жовтневого (через кількість днів, скільки гріли батареї), а в грудні рахунок буде на 25-30% вище листопадового через різницю температур.
У січні і лютому в Україні середня температура становить близько -4 градусів. Це означає, що рахунки будуть в півтора рази вищі, ніж в листопаді. Тобто в три рази, ніж в жовтні.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...