Їх стримують тільки втрати, яких можуть зазнати: Росія готує наступ, - військовий експерт

Ситуація з Кримом у росіян зараз досить проблемна, тому що Керченський міст не вирішив жодної справжньої проблеми.

Ігор Романенко. Фото: 112 Україна.

Росія продовжує свою тактику гідридної війни. Про це говорить військовий експерт Ігор Романенко, коментуючи слова міністра закордонних справ РФ Сергій Лаврова, що Україна нібито готує наступ на Крим, передають Патріоти України.

"Історія знає багато схожих прикладів. Як у 1939 році Польща нібито напала на Німеччина. Чи у 1968 році Чехословаччина ніби напала на СРСР. Ці події завершились інтервенцією на території Польщі та Чехословаччини під приводом захисту", - нагадує експерт.

Ситуація з Кримом у росіян зараз досить проблемна, пояснює він. "Вони не змогли налагодити нормальну інфраструктуру на півострові. Там проблеми з водою та електроенергією. Керченський міст не зміг їх вирішити, як планувалось раніше. Тож тепер Кремль розглядає можливість силою створити сухопутний коридор від Криму до Росії", - каже Ігор Романенко.

Він вважає, що такі заяви Сергія Лаврова розраховані на внутрішнього та зовнішнього споживача. "Кремль хоче підготувати міжнародну спільноту до можливого наступу та видати його як захист нібито своїх громадян у Криму. Так само російська влада хоче привчити до думки про атаку й своїх громадян та кримчан. Росіян стримують тільки втрати, які вони можуть понести у наслідок наступу. Тож українським військовим варто зважати на цю ситуацію та бути у повній бойовій готовності", - додає експерт.

Джерело: Gazeta.ua

"Кидали на забій без підготовки": Пропагандист РФ озвучив реальні втрати окупантів в Авдіївці

неділя, 3 березень 2024, 10:30

Окупанти продовжують наступ на Авдіївському напрямку, проте він обходиться їм дорого. Російські пропагандисти говорять про шалені втрати армії РФ в Авдіївці. Так, низка пропагандистів показала листи дружин загиблих окупантів. Про це розповів журналіст...

Готують нові операції: Окупанти готові ризикувати втратами авіації заради просування на Авдіївському напрямку, - ISW

неділя, 3 березень 2024, 10:22

Російські окупаційні війська готові ризикувати втратами своїх літаків для збереження тактичної переваги на Авдіївському напрямку фронту. Про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW), передають Патріоти України. Зазначається, що останні втрати ...