"Їхні кораблі не зупинятимуть": Дипломат підказав оригінальний спосіб вирішити проблему в Азовському морі

На думку Сергія Корсунського, китайцям цікаві наші порти і транспортні магістралі, отже можна цим скористатися.

Сергій Корсунський. Фото: соцмережі.

Україна повинна створювати острови зацікавленості для Заходу. Про це в інтерв'ю сказав дипломат Сергій Корсунський, передають Патріоти України.

"Сьогодні - це армія, яка воює з Росією, добровольчий і волонтерський рухи. На Заході такі речі вивчають. Їм важко було уявити, що ми - з безгрошів'ям і бардаком - зможемо встояти. Але ми поки не створили специфічну зацікавленість, яка залучала б іноземних партнерів", - пояснює він.

Уявімо, що віддаємо всі морські перевезення портів у Маріуполі та Бердянську китайцям, пропонує дипломат. "Їхні кораблі Росія навряд чи зупинятиме в Азовському морі. Так, втратимо гроші. Але збережемо Азовське море. Це - стратегія. Так працюють усі країни - відкривають свій ринок. Також має бути нормальна правова система захисту власності й суди. Ми цікаві їм, і давно. У 2013 році вони проголосили концепцію "Один пояс - один шлях" (пропозиція об'єднаних проектів "Економічного поясу Шовкового шляху" і "Морського Шовкового шляху XXI століття". Ініціатива передбачає $1 трлн інвестицій і може охопити понад 60 країн. - ред.). Один із маршрутів пролягає Чорним морем", - говорить експерт.

На думку Сергія Корсунського, китайцям цікаві наші порти, транспортні магістралі, земля. "Чому б не віддати деякі порти? Грецький порт Пірей китайці купили за 18,6 мільярда доларів. Він як працював, так і працює. Вони ж його не вивезли в Пекін. Тільки прапор китайський висить. Але треба чітко сформулювати правила. Наприклад, заборонити продавати їм нашу землю - тільки давати в оренду", - додає він.

Джерело: Gazeta.ua

Хіти тижня. "Мандат перестав бути актуальним": Топ-чиновник з партії Порошенка заявив про відставку

вівторок, 12 листопад 2019, 3:00

31 жовтня на сайті облради з'явилося розпорядження про скликання 19-ї сесії, на якій депутати планували переобрати голову облради. Сесія повинна відбутися 8 листопада. Глава Дніпропетровської облради, член партії БПП Гліб Пригунов заявив 5 листопада пр...

Хіти тижня. "Вони вже відчувають себе керівниками на цій землі. І чекають моменту, щоб знищити Україну": Федина звернулася до Зеленського через депутатів РФ на Донбасі (відео)

вівторок, 12 листопад 2019, 0:35

Нардеп від "Європейської солідарності" Софія Федина виступила із заявою про загрозу українській незалежності. Відео вона опублікувала на своїй сторінці в Facebook, закликавши не підтримувати проросійські сили, які діють у країні, передають Патріоти Укр...