Під час дебатів в Європейському парламенті щодо скасування візового режиму для громадян України представники праворадикальних фракцій виступили проти схвалення даного рішення. Про це повідомляє кореспондент "Європейської правди", передають Патріоти України.
"В Україні президент - олігарх з панамських документів. У них немає свободи слова, журналісти, які критикують президента, переслідуються" - заявила Беатрікс Фон Сторх, представниця німецької партії "Альтернатива для Німеччини".
В ЄС дану партію вважають фінансованою з Росії. "Я категорично проти, бо я проти Шенгену, – підтримав його Жиль Лебертон, представник французької партії "Національний фронт" – український президент Порошенко застосовує тортури проти всіх, хто підозрюється у сепаратизмі. Вони (українська влада) діють категорично проти європейських правил".
Як відомо, "Національний фронт" офіційно отримав кредит на розвиток партії від російських банків, а лідера даної партії Марін Ле Пен вважають одним з найбільш проросійських політиків в ЄС. "Колеги, ми щойно прослухали виступи агентів Путіна в європейському парламенті", - заявила під оплески колег Анна-Марія Корацца-Більдт, яка взяла слово після Лебертона.
Також категорично проти українського безвізу висловився грецький депутат Елефтеріос Синадінос. "В Україні був скинутий президент Янукович, і зараз при владі фашисти, які прийшли через переворот. Як ви можете надавати безвіз країні, в якій немає демократії", - запитав він.
Примітно, що Синадіноса самого вважають представником фашистського руху – він обраний в ЄП від неофашистської партії "Золота зоря" і є позафракційним, оскільки навіть праворадикальні групи в ЄС відмовилися приймати до своїх лав представників даної партії.
Як повідомлялося, в Європарламенті після хибного повідомлення про пожежу та неочікуваної перерви почалися дебати про скасування віз для України. Голосування очікується в четвер. Представники всіх фракцій, окрім радикалів, закликають колег проголосувати "за" та кажуть що безвіз підтвердить "європейський шлях України".
Більшість українців, які наразі перебувають у Польщі, приїхали відносно нещодавно. Найбільша частка – 37% – оселилися в країні менш ніж пів року тому. Такі дані опублікували в аналітичному центрі міжнародної агенції з працевлаштування Gremi Personal, п...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 19.01.25 орієнтовно склали: