
Міністра закордонних справ України вперше запросили на зустріч глав МЗС країн Великої сімки, яка розпочнеться 22 квітня у Торонто. Про це "Європейській правді" заявив посол України в Канаді Андрій Шевченко, повідомляють Патріоти України.
За словами дипломата, це вперше в історії Україна буде присутня на повноцінному, плановому заході країн Великої сімки.
Посол підтвердив, що міністр закордонних справ України Павло Клімкін отримав запрошення на зустріч від своєї колеги, канадського міністра Христі Фріланд.
"Прийшов час серйозних, стратегічних рішень щодо України, Росії і щодо того, як розвернути світ до миру і міжнародного порядку. Ми раді, що Україна зможе приєднатися до цієї важкої, але критично необхідної розмови, і розраховуємо зробити цінний внесок у майбутні спільні рішення", - повідомив посол у коментарі "Європейській правді".
Шевченко наголосив, що Україна вдячна Канаді як країні, що головує у G7, за цю ініціативу. "Ми бачимо у цьому запрошенні спільну волю всіх наших друзів у країнах Великої сімки", - додав дипломат.
Україна сподівається, що ця розмова буде продовжена на майбутньому саміті лідерів G7, який пройде у червні у канадському регіоні Шарлевуа, зазначив Шевченко.
Поточна ситуація створює для білоруського керівництва серйозні ризики, оскільки виконати вимоги України без роздратування Москви неможливо, а ігнорування закликів Києва загрожує перенесенням бойових дій на територію Білорусі, передають Патріоти України...
Керівник Офісу Президента України Кирило Буданов може відіграти одну з ключових ролей у майбутньому врегулюванні російсько-української війни. Таку думку висловили журналіст The Insider Майкл Вайс та колишній співробітник ЦРУ Марк Полімеропулос під час ...