"Юлія Тимошенко і Олег Ляшко формально не декларують проросійських поглядів. Це популісти і демагоги", - політолог

Своїм соціальним популізмом ці політики можуть довести країну до економічного колапсу.
Тимошенко і Ляшко. Фото: соцмережі.

В Україні є низка політиків, прихід до влади яких вигідний Москві. Про це сказав політолог Михайло Басараб, передають Патріоти України.

"Є група політиків, яких можна вважати латентними реваншистами. Наприклад, Юлія Тимошенко і Олег Ляшко. Які формально не декларують своїх проросійських поглядів, але їхній прихід до влади є вигідним для Кремля.

Це популісти і демагоги. Люди, які здатні зруйнувати усі, нехай скромні, здобутки України після 2014 року. Вони здатні поставити хрест на подальшій інтеграції з НАТО і ЄС. Вже зараз чуємо агресивні заяви щодо співпраці України із Заходом.

Своїм соціальним популізмом вони можуть призвести до економічного колапсу країни. Можуть клястися у любові до України, при цьому влаштовуючи Путіна своїм перебуванням у парламенті. Такі навряд чи запропонують конструктивний план розвитку для країни. Можуть лише гнатися за "дешевими" голосами виборців", - сказав політолог.

Росіянка розридалась на величезному кладовищі "вагнерівців" (відео)

вівторок, 28 березень 2023, 20:28

У мережі опублікували відео, на якому росіянка показує величезне кладовище найманців ПВК "Вагнер" у Краснодарському краї. Відповідне відео опублікував журналіст Юрій Бутусов, передають Патріоти України. Повідомляється, що це відео зробила жителька міст...

Жовто-блакитний і з написом "Слава Україні": В Росії повідомили про безпілотник, виявлений поблизу колій (фото)

вівторок, 28 березень 2023, 20:00

28 березня в Росії заявили, що знайшли поблизу колій у Новій Москві "саморобний безпілотник - з дерева та пінопласту", жовто-блакитний і з написом "Слава Україні". Про це інформують росЗМІ, передають Патріоти України. Біля залізничних колій у Новій Мос...