"Юлія Тимошенко і Олег Ляшко формально не декларують проросійських поглядів. Це популісти і демагоги", - політолог

Своїм соціальним популізмом ці політики можуть довести країну до економічного колапсу.
Тимошенко і Ляшко. Фото: соцмережі.

В Україні є низка політиків, прихід до влади яких вигідний Москві. Про це сказав політолог Михайло Басараб, передають Патріоти України.

"Є група політиків, яких можна вважати латентними реваншистами. Наприклад, Юлія Тимошенко і Олег Ляшко. Які формально не декларують своїх проросійських поглядів, але їхній прихід до влади є вигідним для Кремля.

Це популісти і демагоги. Люди, які здатні зруйнувати усі, нехай скромні, здобутки України після 2014 року. Вони здатні поставити хрест на подальшій інтеграції з НАТО і ЄС. Вже зараз чуємо агресивні заяви щодо співпраці України із Заходом.

Своїм соціальним популізмом вони можуть призвести до економічного колапсу країни. Можуть клястися у любові до України, при цьому влаштовуючи Путіна своїм перебуванням у парламенті. Такі навряд чи запропонують конструктивний план розвитку для країни. Можуть лише гнатися за "дешевими" голосами виборців", - сказав політолог.

Україна готова надати Росії "гарантії безпеки": Арахамія назвав головні умови

неділя, 4 грудень 2022, 0:29

Глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що Україна готова надати Росії так звані гарантії безпеки. Для цього країна-агресор має насамперед вивести з території нашої держави всі свої окупаційні війська та виконати низку інших умов. Про це Ар...

Везли хліб односельцям: На Харківщині через окупантів трагічно загинули двоє чоловіків (фото)

субота, 3 грудень 2022, 23:53

В Ізюмському районі Харківської області на міні підірвався автомобіль. Загинули двоє чоловіків, які везли на автомобілі "ВАЗ 2106" хліб в село Пашкове Барвінківської територіальної громади. Зв'язок із ними зник після того, як українці виїхали додому, п...