
Голосіївський суд міста Києва визнав військовослужбовців ГРУ РФ Олександра Александрова і Євгена Єрофєєва винними у веденні агресивної війни, сприянні терористичній організації, здійсненні теракту, незаконному в'їзді на окуповані території України і контрабанді зброї. На основі висунутих звинувачень російських спецпризначенців Александрова та Єрофеєва засуджено на 14 років ув'язнення. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Еспресо.TV.
У цей термін їм буде зараховано час перебування у СІЗО. Вирок суду також передбачає конфіскацію майна ГРУшників і позбавлення їх права посідати військові посади строком на три роки. Разом із тим колегія суддів виключає з обвинувачення епізоди, пов'язані з потерпілими, які були поранені вже після зіткнення на посаді "Фасад".
Як відомо, 6 травня 2015 року російських спецпризначенців затримали біля міста Щастя Луганської області.
Прокурори висунули Александрову та Єрофеєву однакові звинувачення в незаконному перетині кордону і, серед іншого, звинуватили у вбивстві військового.
Російських ГРУшників вважають головними претендентами на обмін на українських політв'язнів у Росії, зокрема, на Надію Савченко.
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...