Із власними "ноу-хау": Каплін плагіатить борди Тимошенко (фото)

Сергій Каплін вирішив зекономити на піарниках, але бути більш щедрим на обіцянки.
Сергій Каплін. Фото: Політека.

Лідер Соціал-демократичної партії Сергій Каплін вирішив не витрачати час на створення нової політичної реклами і просто скопіював борд Юлії Тимошенко, передають Патріоти України.

Так, на вулицях Києва можна побачити борд з надписом “Гарантую! Ціна на газ буде знижена в 4 рази!” з фотографією Капліна.

Але на думку спадає, що українці десь могли бачити схожий текст і як виявилося, ті самі слова використала Тимошенко у своїй рекламі. Щоправда є невелика різниця – Тимошенко гарантує зниження ціни на газ в 2 рази. Залишається тільки здогадуватися, чи є це “дивним” збігом обставин чи Каплін таким чином вирішив не заморочуватися з політичною рекламою і взяти зразок інших політичних діячів.

Хіти тижня. Андрія Другого чекає доля Андрія Першого: Береза повідомив сенсаційні плітки з Банкової

п’ятниця, 5 березень 2021, 4:00

Незабаром в Офісі президента України можна очікувати великі кадрові перестановки. "Тут злые языки из Офиса президента принесли хорошую информацию о том, что готовится замена и Главой вместо Ермака будет Валерий Кондратюк. И вот это очень хорошая новост...

Хіти тижня. "Може, це Божа кара?": Секретар РНБО прокоментував швидке блокування нового телеканалу Медведчука

п’ятниця, 5 березень 2021, 1:00

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов допустив, що припинення мовлення нового телеканалу "Перший незалежний", пов'язаного з главою політради ОПЗЖ Віктором Медведчуком, може бути "Божою карою". Про це він заявив в ефірі програми "...