Із власними "ноу-хау": Каплін плагіатить борди Тимошенко (фото)

Сергій Каплін вирішив зекономити на піарниках, але бути більш щедрим на обіцянки.
Сергій Каплін. Фото: Політека.

Лідер Соціал-демократичної партії Сергій Каплін вирішив не витрачати час на створення нової політичної реклами і просто скопіював борд Юлії Тимошенко, передають Патріоти України.

Так, на вулицях Києва можна побачити борд з надписом “Гарантую! Ціна на газ буде знижена в 4 рази!” з фотографією Капліна.

Але на думку спадає, що українці десь могли бачити схожий текст і як виявилося, ті самі слова використала Тимошенко у своїй рекламі. Щоправда є невелика різниця – Тимошенко гарантує зниження ціни на газ в 2 рази. Залишається тільки здогадуватися, чи є це “дивним” збігом обставин чи Каплін таким чином вирішив не заморочуватися з політичною рекламою і взяти зразок інших політичних діячів.

Хіти тижня. "Россия запускает сценарий по изгнанию Италии из ЕС", - Злий Одесит

вівторок, 7 квітень 2020, 11:30

"Российский военный десант в Италии, цель которого вовсе не спасение итальянцев, уже начинает порождать первые злокачественные плоды. Плоды, несущие ту же угрозу для Италии, что и любое российское присутствие в ЕС для европейского сообщества в целом", ...

Хіти тижня. Сергій Корнійчук: Що відомо про нового начальника Генштабу ЗСУ

вівторок, 7 квітень 2020, 11:00

Президент Володимир Зеленський призначив генерал-лейтенанта Сергія Корнійчука начальником Генерального штабу Збройних Сил України. Генерал-лейтенант Сергій Корнійчук з травня 2019 року обіймав посаду першого заступника начальника Генштабу ЗСУ, передают...