"К людям надо относиться по-человечески": Російський міністр здивував заявою щодо Сенцова

За словами міністра, голодування українського режисера є "трагедією".

Міністр культури РФ Володимир Мединський несподівано закликав "ставитися до людей по-людськи", коментуючи перебування у колонії українського режисера Олега Сенцова. Заява прозвучала в бесіді з кореспондентом Дождя, зазначають Патріоти України.

За словами міністра, він "переживає" через голодування Сенцова, але "це його (Сенцова. - Ред.) власне рішення, позиція". Також він назвав "трагедією" голодування українця.

Відповідаючи на питання про ставлення до можливого обміну Сенцова на заарештованого в Україні журналіста Кирила Вишинського, Мединський сказав, що не може це коментувати, але висловив думку, що "ці речі абсолютно непорівнянні - те, що відбувається в Україні, і даний конкретно випадок".

Хіти тижня. Україна та Ізраїль підписали історичну угоду

середа, 23 січень 2019, 0:45

Останній рік-два стали переломними у стосунках двох держав. Особливо давалися взнаки російсько-українського "гібридного" протистояння. - Москва робила все, щоб перебити зближення Києва та Єрусалима. Україна та Ізраїль у понеділок, 21 січня, підписали У...

Хіти тижня. Помста Кремля? - ПАРЄ вдарила по Україні

середа, 23 січень 2019, 0:35

У понеділок, 21 січня, Україна втратила частину місць в регламентному комітеті ПАРЄ, який працює над зняттям санкцій з Росії, в результаті зміни правил формування комітетів.