"К людям надо относиться по-человечески": Російський міністр здивував заявою щодо Сенцова

За словами міністра, голодування українського режисера є "трагедією".

Міністр культури РФ Володимир Мединський несподівано закликав "ставитися до людей по-людськи", коментуючи перебування у колонії українського режисера Олега Сенцова. Заява прозвучала в бесіді з кореспондентом Дождя, зазначають Патріоти України.

За словами міністра, він "переживає" через голодування Сенцова, але "це його (Сенцова. - Ред.) власне рішення, позиція". Також він назвав "трагедією" голодування українця.

Відповідаючи на питання про ставлення до можливого обміну Сенцова на заарештованого в Україні журналіста Кирила Вишинського, Мединський сказав, що не може це коментувати, але висловив думку, що "ці речі абсолютно непорівнянні - те, що відбувається в Україні, і даний конкретно випадок".

ЗСУ отримали велику перемогу на Донбасі: Стали відомі подробиці

понеділок, 20 серпень 2018, 11:38

Підрозділи 24-ї ОМБр ім. короля Данила Збройних сил України спільно з ротою глибинної розвідки окремого розвідувального батальйону витіснили російські окупаційні війська на Донбасі, тим самим просунувшись на кілька кілометрів вперед. Про це на своїй ст...

"На этой неделе также мы обязательно узнаем вердикт присяжных по делу Манафорта", - Олег Пономар

понеділок, 20 серпень 2018, 8:43

"Конечно, военный парад в Киеве на День независимости Украины. Наша армия и наши военные - наша гордость, наша любовь, наша защита. Будем смотреть парад, будем поддерживать нашу новую армию новой Украины, будем наблюдать как плющит от парада врагов. На...