"К людям надо относиться по-человечески": Російський міністр здивував заявою щодо Сенцова

За словами міністра, голодування українського режисера є "трагедією".

Міністр культури РФ Володимир Мединський несподівано закликав "ставитися до людей по-людськи", коментуючи перебування у колонії українського режисера Олега Сенцова. Заява прозвучала в бесіді з кореспондентом Дождя, зазначають Патріоти України.

За словами міністра, він "переживає" через голодування Сенцова, але "це його (Сенцова. - Ред.) власне рішення, позиція". Також він назвав "трагедією" голодування українця.

Відповідаючи на питання про ставлення до можливого обміну Сенцова на заарештованого в Україні журналіста Кирила Вишинського, Мединський сказав, що не може це коментувати, але висловив думку, що "ці речі абсолютно непорівнянні - те, що відбувається в Україні, і даний конкретно випадок".

Хіти тижня. "Самый неприятный момент для России": Радзіховський розповів, що найбільше б’є по Москві

неділя, 24 червень 2018, 11:30

Санкції щодо Росії залишаються на невизначений час. ЧС в Росії проігнорували європейські лідери. Виникає запитання, чи довго триватиме бойкот? Леонід Радзіховський про те, чому себе так веде Захід, і чому Росія не поступиться по Україні. Патріоти Укра...

Хіти тижня. "Зробіть послугу. Вийдіть з України. Вас не повинно там бути": Трамп неофіційно звернувся до Путіна

неділя, 24 червень 2018, 11:00

Президент США Дональд Трамп заявив, що якби у нього можливість поговорити зі своїм російським колегою Володимиром Путіним на саміті G7, він неодмінно попросив би його піти з України та Сирії. Про це він розповів в інтерв'ю телеканалу Fox News, передают...