"Катались по митингам!": Спливли нові докази вторгнення російської армії в Україну (фото)

У мережі опубліковано докази того, що російські військові 108-го десантно-штурмового полку брали участь в окупації Криму та "гумконвоях" на Донбасі. Даний полк армії РФ входив у 7-му десантно-штурмову дивізію, а в подальшому перейшов на службу в МНС Росії, повідомляють Патріоти України з посиланням на InformNapalm.

Фотодокази участі 108-го ДШП вторгнення до Криму опублікував російський військовий, який проходив строкову службу в цьому полку: Кузьменко Денис Валерійович, 08.12.1994 р.н., Краснодар.

У своєму альбомі соцмережі "ВКонтакте" російський десантник опублікував фото медалі за окупацію Криму та нагородного посвідчення до неї.

Ще один окупант зі складу 108-го ДШП - Довженко Микола Олександрович, 05.03.1995 р.н., під час служби в 108-м ДШП брав участь в операції захоплення Криму. У коментарях під знімком, зробленим в Сімферополі, Довженко писав, що російські десантники "катаються по мітингах".

Після демобілізації Довженко служить в МНС Росії. Брав участь в так званих "гуманітарних конвоях", які в'їжджали в Україну через неконтрольовані ділянки російсько-українського кордону і поставляли на Донбас російських солдатів, зброю і техніку під прикриттям гуманітарних вантажів.

Медалі за окупацію Криму військовим 108-го ДШП підписував командир полку гвардії полковник Мурат Байкулов.

Ганьба Зе-команди: "Зеленський всюди став своїм серед чужих і чужим серед своїх", - Фурса

понеділок, 26 жовтень 2020, 14:27

Так. Мені сподобалися підсумки місцевих виборів в Україні. Тому що той негатив, який ми бачимо, був очікуваним і передбачуваним. Від Шарія в Харкові до Попова в Києві. Якщо не жити в своєму маленькому світі, дивитися на цифри соціологів (не всіх підряд...

З архіву ПУ. Вирішили сховати вкрадене надійніше: Через Кримський міст у Росію перегнали бойову авіацію (фото)

понеділок, 26 жовтень 2020, 14:00

СУ-27 переганяли на автотранспорті з Криму в бік Краснодарського краю Російської Федерації. По Кримському мосту знову пересувається військова техніка. Раніше тут була зафіксована колона вантажівок КамАЗ, а тепер через міст перевозять бойову авіацію. Ві...