"Катались по митингам!": Спливли нові докази вторгнення російської армії в Україну (фото)

У мережі опубліковано докази того, що російські військові 108-го десантно-штурмового полку брали участь в окупації Криму та "гумконвоях" на Донбасі. Даний полк армії РФ входив у 7-му десантно-штурмову дивізію, а в подальшому перейшов на службу в МНС Росії, повідомляють Патріоти України з посиланням на InformNapalm.

Фотодокази участі 108-го ДШП вторгнення до Криму опублікував російський військовий, який проходив строкову службу в цьому полку: Кузьменко Денис Валерійович, 08.12.1994 р.н., Краснодар.

У своєму альбомі соцмережі "ВКонтакте" російський десантник опублікував фото медалі за окупацію Криму та нагородного посвідчення до неї.

Ще один окупант зі складу 108-го ДШП - Довженко Микола Олександрович, 05.03.1995 р.н., під час служби в 108-м ДШП брав участь в операції захоплення Криму. У коментарях під знімком, зробленим в Сімферополі, Довженко писав, що російські десантники "катаються по мітингах".

Після демобілізації Довженко служить в МНС Росії. Брав участь в так званих "гуманітарних конвоях", які в'їжджали в Україну через неконтрольовані ділянки російсько-українського кордону і поставляли на Донбас російських солдатів, зброю і техніку під прикриттям гуманітарних вантажів.

Медалі за окупацію Криму військовим 108-го ДШП підписував командир полку гвардії полковник Мурат Байкулов.

Офіційний Будапешт випустив відеоролик "за мир", в якому Крим не український

субота, 3 червень 2023, 6:36

Уряд Угорщини опублікував ролик із закликом до миру та картою України без Криму. Коли у ролику мова заходить про те, що конфлікт може запросто стати глобальним, з’являється карта з червоним силуетом України, де Крим позначено зеленим кольором, як і всі...

"Готуймося до грузинсько-українського кордону на річці Псоу": Саакашвілі впевненій у розвалі рф і поверненні здавна окупованих імперією територій

субота, 3 червень 2023, 6:20

Колишній президент Грузії Міхеїл Саакашвілі переконаний, що скоро Україна переможе, Грузія зможе повернути свої території, окуповані РФ, а українсько-грузинський кордон буде проходити по річці Псоу. . "Треба готуватися до звільнення Абхазії та Шида Ка...