"Катались по митингам!": Спливли нові докази вторгнення російської армії в Україну (фото)

У мережі опубліковано докази того, що російські військові 108-го десантно-штурмового полку брали участь в окупації Криму та "гумконвоях" на Донбасі. Даний полк армії РФ входив у 7-му десантно-штурмову дивізію, а в подальшому перейшов на службу в МНС Росії, повідомляють Патріоти України з посиланням на InformNapalm.

Фотодокази участі 108-го ДШП вторгнення до Криму опублікував російський військовий, який проходив строкову службу в цьому полку: Кузьменко Денис Валерійович, 08.12.1994 р.н., Краснодар.

У своєму альбомі соцмережі "ВКонтакте" російський десантник опублікував фото медалі за окупацію Криму та нагородного посвідчення до неї.

Ще один окупант зі складу 108-го ДШП - Довженко Микола Олександрович, 05.03.1995 р.н., під час служби в 108-м ДШП брав участь в операції захоплення Криму. У коментарях під знімком, зробленим в Сімферополі, Довженко писав, що російські десантники "катаються по мітингах".

Після демобілізації Довженко служить в МНС Росії. Брав участь в так званих "гуманітарних конвоях", які в'їжджали в Україну через неконтрольовані ділянки російсько-українського кордону і поставляли на Донбас російських солдатів, зброю і техніку під прикриттям гуманітарних вантажів.

Медалі за окупацію Криму військовим 108-го ДШП підписував командир полку гвардії полковник Мурат Байкулов.

"Дякуємо, пане президенте, що не насц...ли в басейн, а тільки трішки у вічі": Майкл Щур висміяв Зеленського (відео)

неділя, 24 жовтень 2021, 20:45

Президента Володимира Зеленського, який їздить відкривати шкільний басейн, висміяли у програмі телеведучого Майкла Щура, передають Патріоти України. "Що спільного у супергероя з коміксів і Володимира Зеленського? Вони обидва мають суперсили. Зеленський...

Цю націю московській орді вже не скорити: Уславлені подвигами десантники ЗСУ подякували молоді за патріотизм та підхопили флешмоб, заспівавши "Батько наш Бандера" (відео)

неділя, 24 жовтень 2021, 20:36

Десантники 80-ї десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ, що базується у Львові, приєдналися до пісенного флешмобу "Батько наш Бандера", повідомляють Патріоти України з посиланням на фейсбук-сторінку бригади. . "Національно-патріотичне виховання дітей – нев...