Катерина Тихонова на ТБ: Російський ведучий розкрив план, навіщо показали дочку Путіна

З наукової точки зору, всі розповіді російської "царівни" - перекази давнини глибокої, ніякого наукового прориву немає.

Катерина Тихонова на росТБ. Фото: скріншот з відео.

Можлива дочка президента РФ Володимира Путіна Катерина Тихонова з'явилася в ефірі російського телебачення, щоб "зафіксувати факт", що у неї крім акробатичного рок-н-рола є інші заняття. Таку думку в ефірі каналу "Дощ" висловив ведучий Павло Лобков, передають Патріоти України.

Він заявив, що технологія, про яку говорилося в сюжеті російського каналу, не є новою. "Щоб подивитися сюжет за участю можливої дочки президента Тихонової, потрібно надіти модний нині аксесуар - шапочки з фольги проти опромінення рептилоїдами... Ось здається і приймач утворився. Заради чого, точніше, заради кого вся ця псіхонавтика затівалася. Тихонова, можлива дочка Путіна, тепер - нейробіолог. Я поговорив з чотирма джерелами, які знайомі з її дослідженнями. І ось що вони говорять: це рутинні роботи, це зняття і розшифровки енціфалограм", - сказав Лобков.

За словами вченого Олександра Каплана, технології біологічного зворотного зв'язку існують з 70-х років, зазначив ведучий. "З наукової сторони все це - перекази давнини глибокої, тут ніякого прориву немає. Тут важлива не наукова новизна, а публічна фіксація факту, що у Катерини Тихонової, крім акробатичного рок-н-ролу і нової зачіски, з'явилося справжнє заняття. А то раніше все якось було туманно - технологічна долина МГУ, координація інтелектуальних резервів з мільйонними вливаннями, а тут навіть модне слово "синергія". Шкода тільки, що цим напрямком вже займаються сотні берлінських гаражних стартапів", - сказав ведучий.

Видовище заворожує: Як британські танки Challenger 2 проходять злагодження в Україні перед відправкою на передову (відео)

субота, 1 квітень 2023, 22:19

Британські танки Challenger 2 вже обкатують в Україні перед відправленням на фронт. Відео Міноборони.

Ще одна країна відмовилася проводити фехтувальні змагання через участь у них росіян та білорусів

субота, 1 квітень 2023, 22:14

Французька федерація фехтування скасувала етап Кубка світу з чоловічої шпаги через скандальне рішення Міжнародної федерації фехтування (FIE) допустити до змагань російських і білоруських спортсменів. Про це повідомляється на офіційному сайті організаці...