Хай жде "отвєточку"? Путін образив Ердогана

Президент РФ погрожує колишньому союзникові.

Володимир Путін. Фото: AFP

Президент Росії Володимир Путін на прес-конференції повернувся до багатьох болючих проблем. Зокрема, він зачепив питання про збитий турками російський літаку Су-24 та розповів про участь третьої сторони, повідомляють Патріоти України з посиланням на Апостроф.

"Про третю сторону натяк ваш розумію. Ну, коли в турецькому керівництві вирішили лизнути американців в одне місце, я не знаю ..." - заявив Путін, відповідаючи на питання з приводу зруйнованих російсько-турецьких відносин.Він також зазначив, що після того як Туреччина збила Су-24 вона звернулася зі скаргою до Брюсселя.

"Дії турецької влади - це не недружній, а ворожий акт. Особливо обурило, що якби це був нещасний випадок, то нам би подзвонили і порозумілися. А вони побігли до Брюсселя! Туреччина відразу почала прикриватися НАТО. І чому за наявними каналами, за телефоном не поінформували про цю ділянку кордону, про небезпеку, а збили літак. І чого домоглися? НАТО відхрестилося від цієї події. Думали, що ми підемо? Ні. Росія не та країна, щоб йти. Ми наростили військову присутність, ми встановили С-400 . Туреччина постійно порушувала повітряний простір Сирії. Нехай тепер спробують, політають ", -заявив Путін.

Відвідувати бал у Відні заборонено?: Глава МЗС Австрії запевнив, що візи делегатам РФ видали лише для ПА ОБСЄ

субота, 4 лютий 2023, 20:51

Відвідування Балу академіків членами російської делегації в ПА ОБСЄ, яким видано візи виключно для участі у зимовій сесії асамблеї 23-24 лютого у Відні, буде "кричущим порушенням міжнародного права". Про це заявив глава МЗС Австрії Александер Шалленбер...

Митні дані видали: Китай постачає РФ технології, потрібні для ведення війни в Україні, - західні ЗМІ

субота, 4 лютий 2023, 20:27

Китай надає технології, необхідні російським військовим для ведення війни в Україні, незважаючи на міжнародні санкції і експортний контроль. Про це свідчить огляд російських митних даних, опублікований The Wall Street Journal, передають Патріоти Україн...