Хіти тижня. "Achtung RuSSia!": Польське телебачення відверто образило Путіна (фотофакт)

Зображення президента Росії Володимира Путіна у вигляді черепа з отруйною речовиною для знищення в'язнів нацистських концтаборів і підпис «РоSSія» в стилістиці Третього рейху поставило під загрозу польсько-російські відносини.

Польське телебачення вирішило відверто показати своє відношення до РФ і Путіна. Фото: скріншот з відео.

Польський інформаційний телеканал TVP Info, власником якого є польська державна телекомпанія TVP, в ефірі однієї з програм в оформленні студії використовував символіку нацистської організації СС в назві Росії, повідомляють Патріоти України із посиланням на Radio Zet.

Зображення президента Росії Володимира Путіна у вигляді черепа з отруйною речовиною для знищення в'язнів нацистських концтаборів і підпис «РоSSія» в стилістиці Третього рейху по суті поставило під загрозу польсько-російські відносини.
Обговорення теми ескалації російсько-українського конфлікту в Керченській протоці проходило в програмі Міхала Рахонія «Minęła 20» в «TVP Info» д-ром Єжи Таргальским і Камілом Басаєм з Фонду «Безпечний кіберпростір». Таргальский говорив про те, що Росія намагається дестабілізувати ситуацію в Україні у зв'язку з майбутніми президентськими виборами. Політолог також заявив, що недавні події є небезпечними і з точки зору польського інтересу, оскільки «для Росії ми - один регіон, який потрібно освоїти».
Каміль Басай з Фонду захисту кіберпростору в зв'язку з цим нагадав про недавню помилкову тривогу, коли в розісланих чоловікам призовного віку SMS містилося розпорядження прибути на призовний пункт нібито в зв'язку з кризовою ситуацією в Україні. Басай сказав, що це було свого роду «тестуванням», ймовірно, пов'язаним з підвищеною активністю Росії в кіберпросторі.
В цей же час на задньому плані проектувалося зображення, в якому Російська Федерація порівнювалася з нацистською організацією СС. Йдеться про написи: «Achtung RuSSia! Achtung RuSSia». На зображенні обличчя президента Росії Володимира Путіна відображалося у вигляді черепа, що складається з банок з «циклоном B», отруйною речовиною, яку Третій рейх використовував для знищення в'язнів нацистських таборів смерті.
Експерт з дипломатичних протоколів і державних церемоній д-р Януш Сібора в зв'язку з цим вказав, що подібне порушення кордону неприпустиме. Він додав, що, якщо б така графіка з'явилася з главою польської держави, посланник Польщі негайно відреагував би на неї. «Нормальні дипломатичні відносини пов'язують нас з Росією. Це неприємно і непотрібно - це псує відносини, які все ще дуже холодні», - підкреслив він.
На думку доктора Сібори, має проявлятися повага до глави іноземної держави, як і до кожної людини. Ведення дипломатії неможливо без прояву поваги до людини і установи, яку вона представляє. Ви можете очікувати сильну реакцію російського посольства в Польщі», - попередив він.
Експерт далі підкреслив, що журналістське середовище повинне реагувати на ситуацію, коли така спірна графіка з'являється на громадському телебаченні. Політолог UKSW д-р Бартош Рідліньскі в зв'язку з цим вказав на очевидну спробу демонізувати ворога, привернути увагу громадськості до того, що режим Путіна є смертельною загрозою світу. Він додав, що використання символу SS в назві «Росія» дуже поширене в Україні, але навіть там воно не вийшло на телеекрани. За словами Рідліньского, не можна порівнювати нинішню політику Російської Федерації зі злочинами, вчиненими Третім рейхом.

«З часу війни в Грузії стало відомо, що Росія, не вагаючись, буде використовувати військове втручання для реалізації своїх інтересів. Однак об'єднання злочинної тоталітарної системи Німецького Третього Рейху, яка вбила мільйони людей в Європі і нинішньої авторитарної Росії, може бути контрефективним. По-перше, тому що навіть незацікавлений політик бачить фундаментальні відмінності між Гітлером і Путіним. По-друге, ми живемо в некоректній, хоча і існуючій, структурі міжнародної безпеки. ООН і ОБСЄ з усіма їх слабкостями змогли запобігти розвитку російсько-українського конфлікту. Жодна міжнародна організація не змогла запобігти війні нацистської Німеччини майже з усією Європою», - підкреслив Рідлінскі.

Окупанти обстріляли Чорнобаївку, поранено дитину

субота, 26 листопад 2022, 23:53

Російські війська обстріляли Чорнобаївку на Херсонщині 26 листопада, внаслідок чого було поранено дитину. Про це повідомив очільник Херсонської ОВА Ярослав Янушевич, передають Патріоти України. "Чорнобаївку Херсонського району сьогодні обстріляли росій...

"Росія не переможе Україну", - Шольц

субота, 26 листопад 2022, 23:50

Канцлер Німеччини Олаф Шольц вважає перемогу Росії у війні проти України малоймовірною. За словами поміркованого політика, вже очевидно, що РФ не виграє війну. Про це він сказав у суботу, 26 листопада, на Бранденбурзькій державній партійній конференції...