Хіти тижня. Америка прийняла виклик Путіна: "У Вашингтоні задумалися про заходи, які повинні призвести до краху путінського режиму", - Портников

Американські конгресмени заявили про підготовку нового законопроекту щодо санкцій проти Росії.

Про це у своєму блозі пише журналіст Віталій Портников, передають Патріоти України.

"На думку законодавців від обох партій конгресу, існуючий режим санкцій поки що не призвів до змін у діях російського режиму.

"Наша мета - змінити статус-кво і запровадити нищівні санкції та інші заходи проти Росії Путіна, поки він не припинить втручатися у виборчі процеси у США і здійснювати кібератаки проти американської інфраструктури, поки не піде з території України і не перестане сіяти хаос у Сирії", - зазначив сенатор-республіканець Ліндсі Грем.

Нові санкції обіцяють бути досить чутливими для Росії. Вони можуть не просто призвести до значних фінансових втрат, а й підірвати самі засади економіки країни-агресора. Є висока ймовірність, що від наслідків цих санкцій - тим більше, якщо вони будуть посилюватися - Росія не оговтається і після краху путінського режиму. Що вона на довгі десятиліття перетвориться на Венесуелу Євразії.

При цьому ясно, що сенатори, які готують законопроект, можуть розраховувати на підтримку у адміністрації президента США. На тлі оприлюднення їхніх намірів радник президента з національної безпеки Джон Болтон провів у Білому домі спільний брифінг із керівниками спецслужб. Його головна тема - спроби Росії підірвати американську демократію. Учасники брифінгу наголосили, що Росія не припиняє спроб втрутитися у американські вибори і відзначили, що будуть робити все можливе, щоб цього не допустити.

Може виникнути просте запитання: чи повинна була американська позиція так посилитися після того, як президент Трамп почав прямий діалог зі своїм російським колегою? І проста відповідь - безсумнівно. Тому що саме саміт в Гельсінкі продемонстрував американському політичному істеблішменту до якої міри президент США не усвідомлює масштабів російської загрози. Небезпека підриву американської національної безпеки і демократії збільшилася у багато разів.

І тут виникає дилема - як діяти, з ким боротися? Легко сказати - із президентом Трампом, якщо вже він не готовий до боротьби із Путіним. Але здолати Трампа не так вже й просто. Ніяких реальних звинувачень проти нього немає, його популярність не знижується. І для республіканців він - свій президент, як би вони його не скритиковували.

Але тоді, можливо, простіше боротися з президентом Путіним і його режимом? Якщо не буде Путіна при владі - не буде проблеми. Нікому буде зваблювати або шантажувати Трампа.

А домогтися краху російської економіки і самого режиму не так складно. Потрібно тільки захотіти.

Ось чому в Вашингтоні задумалися не про покарання путінського режиму, а про заходи, які повинні призвести до його краху. Про демонтаж режиму.

Між іншим, це той висновок, до якого дійшов свого часу президент Рональд Рейган. Не потрібно конкурувати з радянським режимом і не потрібно намагатися домовитися з божевільними. Потрібно вжити заходів, які приведуть до демонтажу режиму. І Радянський Союз наказав довго жити.

Щось подібне може статися і з путінською Росією. Путін сам винен. Він занадто нахабно і відверто поводився в Гельсінкі. Тільки сліпий міг не помітити небезпеку, яка пов'язана із цим правителем, його режимом і його намірами по відношенню до цивілізованого світу.

Американські політики прийняли виклик Путіна."

Опублікував: Олег Устименко

Кремлівський фюрер сподівався на інше: Білий дім заявив, що запуск нової ракети РФ не стримає доставку зброї Україні, як і погрози Путіна вдарити по постачальникам з НАТО

п’ятниця, 22 листопад 2024, 8:31

Промовистим індикатором впливу погроз Путіна вдарити по США, Великобританії та Франції за дозвіл запускати їхні ракети по території рф, стала реакція фінансових бірж Європи та США: Зростання ділової активності триває. На тлі атаки Росії балістичною рак...

Особлива любов до Путіна? Меркель пояснила, чому перешкоджала вступу України до НАТО

п’ятниця, 22 листопад 2024, 8:22

Колишній канцлер Німеччини Ангела Меркель під час свого перебування на посаді намагалася перешкодити прагненню України швидко приєднатися до НАТО, адже боялася військової відповіді з боку російського диктатора Володимира Путіна. Про це вона розповіла у...