Для новітніх бойових безпілотників вже побудували спеціальний ангар.

США виділили 950 мільйонів доларів для будівництва на території військової бази в Кимпія Стурза в Румунії ангара, в якому будуть розміщені бойові безпілотники ВПС США в Європі. Про це повідомляє defensenews.com, передають
Патріоти України.
Журналісти повідомляють, що військова база №71 в Кимпія Стурза одна з найсучасніших і в змозі одночасно прийняти цілу ескадрилью американських винищувачів F-16. Новий ангар спеціально призначений для прийняття бойових безпілотників (Unmanned Aerial Vehicle UAV) типу MQ-9 Reaper.
Раніше представники ВПС США в Європі повідомляли, що ангар може бути використаний як для безпілотників, так і для пілотованих бойових машин F-15 і A-10. Повідомляється також, що за технічними параметрами безпілотники в змозі подолати відстань в Севастополь і назад (близько двох тисяч кілометрів).
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...