Хіти тижня. Даля в Брюсселі задала жару "Росії-1": "Журнашлюшка" домагалася від Грібаускайте визнання "страху" перед "великою" Росією (відео)

Президент Литви жорстко заявила кремлівській пропагандистці, що її країна нічого не боїться.

Даля Грібаускайте. Фото:УНІАН

Президент Литви Даля Грібаускайте поставила на місце нахабну кремлівську журналістку, яка налетіла на політика на саміті Північноатлантичного Альянсу. Журналістка з телеканалу "Росія 1" намагалася від Грібаускайте домогтися визнання "страху і трепету" перед "великою" Росією, однак зазнала поразки, передають Патріоти України.

Ведуча пропагандистської передачі "60 хвилин" Ольга Скабєєва напала на президента з розпитуваннями, в чому Литовська держава бачить загрозу країни-агресора. Грібаускайте вказала їй на "Іскандери" в Калінінграді, на що Скабєєва зробила вигляд, що не зрозуміла відповідь.

Глава Литви, в свою чергу, зажадала пояснень від "імперії", на що пропагандистка пішла знову в наступ. Журналістка, посміхаючись, запитала у політика, чи можна її відповіді вважати доказом того, що Литовська держава в страху через російську загрозу. Грібаускайте не розгубилася і жорстко заявила: "Ми нікого не боїмося".

Прем'єр-міністра Угорщини Орбана через його нацистські заяви викликають на допит до Румунії

субота, 13 серпень 2022, 6:33

Глава Національної ради з протидії дискримінації (CNCD) сусідньої до Угорщини Румунії Асталош Чаба в п’ятницю оголосив, що викличе прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана у зв’язку із скаргою на його скандальний виступ у румунському курортному містечк...

У лавах окупантів паніка: ЗСУ ударом по аеродрому в Криму зруйнували міф Путіна про "невразливість" Криму, - Bild

субота, 13 серпень 2022, 6:24

Зі знищенням російської військової авіатехніки на аеродромі "Саки" біля Новофедорівки помер і міф глави РФ Володимира Путіна про невразливість окупованого у 2014 році Криму. Стало очевидно, що Україна здатна націлитись на будь-яку точку півострова й за...