Хіти тижня. Дочці Пєскова загрожує депортація: "Проживая в элитной квартире, которую папа-вор купил в Париже, Лиза не смогла стерпеть мучений французского народа и присоединилась к протестам", - блогер

20-річна російська мажорка, котра так любить Батьківщину, що довгі роки мешкає у ненависному їй Парижі, мабуть з великого розуму, встряла в історію. І тепер, схоже, силоміць буде возз’єднана з «рідними скрепами»

Ліза Пєскова на барикадах праворадикалів у Парижі

Патріоти України пропонують ознайомитись з публікацією відомого російського блогера, котрий пише під псевдонімом Никитич. Далі мовою оригіналу.

"Франция начала расследование о влиянии России на акции «желтых жилетов». Русские гоу хоум!Проживая в элитной квартире, которую папа-вор купил в Париже для нее с мамой на деньги украденные в России, Лиза Пескова не смогла стерпеть мучений французского народа и присоединилась к протестам. Теперь сатрапы Макрона должны выслать Лизу домой, в благоденствующую под сенью путинского режима Россию.

Полагаю, что набравшаяся французского опыта Лиза быстренько организует правильные протесты в России взамен скучных российских. В России протестующие машины не поджигают, магазины не грабят, коктейлями Молотова в полицейских не швыряются, даже баррикад не строят и покрышками не дымят. И всё равно их винтят и сажают. Лиза должна ликвидировать это отставание от Европы. И тогда папа Лизы размажет печень дочери по асфальту, как обещал.

Интересно, а как участвовали во французских протестах российские олигархи, чьи суперяхты паркуются во Франции? Представляете, как бы выросла цена одной заправки лодки Усманова? Так и вижу Бурханыча в жёлтом жилете."

"Передусім варто сказати": У Польщі пояснили, чому не передають Україні свої Patriot

понеділок, 24 червень 2024, 23:47

За словами ексміністра оборони Польщі Богдана Кліха, країна має на озброєнні всього дві системи ППО Patriot. Але у Польщі також розміщені ще декілька таких батарей, які належать США. Про це він розповів в ефірі "Еспресо", передають Патріоти України. "...

Ворогу вкрай важливо...": Росіяни накопичують сили для наступу на півдні Запорізької області, - Селезньов

понеділок, 24 червень 2024, 21:04

Військовий експерт Владислав Селезньов повідомив, що окупанти нарощують резерви для активізації бойових дій на півдні Запорізької області. Про це він розповів в етері "Еспресо", передають Патріоти України. . "Зараз дуже мало подається інформації про те...