Хіти тижня. Дочці Пєскова загрожує депортація: "Проживая в элитной квартире, которую папа-вор купил в Париже, Лиза не смогла стерпеть мучений французского народа и присоединилась к протестам", - блогер

20-річна російська мажорка, котра так любить Батьківщину, що довгі роки мешкає у ненависному їй Парижі, мабуть з великого розуму, встряла в історію. І тепер, схоже, силоміць буде возз’єднана з «рідними скрепами»

Ліза Пєскова на барикадах праворадикалів у Парижі

Патріоти України пропонують ознайомитись з публікацією відомого російського блогера, котрий пише під псевдонімом Никитич. Далі мовою оригіналу.

"Франция начала расследование о влиянии России на акции «желтых жилетов». Русские гоу хоум!Проживая в элитной квартире, которую папа-вор купил в Париже для нее с мамой на деньги украденные в России, Лиза Пескова не смогла стерпеть мучений французского народа и присоединилась к протестам. Теперь сатрапы Макрона должны выслать Лизу домой, в благоденствующую под сенью путинского режима Россию.

Полагаю, что набравшаяся французского опыта Лиза быстренько организует правильные протесты в России взамен скучных российских. В России протестующие машины не поджигают, магазины не грабят, коктейлями Молотова в полицейских не швыряются, даже баррикад не строят и покрышками не дымят. И всё равно их винтят и сажают. Лиза должна ликвидировать это отставание от Европы. И тогда папа Лизы размажет печень дочери по асфальту, как обещал.

Интересно, а как участвовали во французских протестах российские олигархи, чьи суперяхты паркуются во Франции? Представляете, как бы выросла цена одной заправки лодки Усманова? Так и вижу Бурханыча в жёлтом жилете."

"Жест доброї волі": Українські військові показали ювелірну роботу гаубиць М777 по складу боєприпасів окупантів (відео)

субота, 2 липень 2022, 15:00

В Запорізькій області російські загарбники продемонстрували черговий "жест доброї волі", добровільно звільнивши свій склад на користь ЗСУ. Відповідне відео опублікували на сторінці 72 ОМБр імені Чорних Запорожців у Telegram, передають Патріоти України....

Без "знання" російської історії до роботи не допустять: Окупанти відправляють вчителів з Маріуполя на "атестацію" до РФ

субота, 2 липень 2022, 14:52

Окупований Маріуполь перебуває на межі екологічної та гуманітарної катастрофи. У місті залишилося не так багато жителів. Але росіяни вигадують для них все нові випробування, зазначають Патріоти України. В черговий раз від окупантів дісталося вчителям у...