"Мы и без Лизы Песковой знали, что патриотизм - самый доходный бизнес в России, но чтобы вот так прямо", - російський письменник

Тепер Ліза Пєскова - це не просто світська діва із прізвищем папи, а радник Президента з молодіжного підприємництва Асоціації підприємців з розвитку бізнес-патріотизму в Росії.

Віктор Шендерович. Фото: ForumDaily.

"Небедная Лиза, дочь путинского пресс-секретаря Пескова, в ходе своего визита в Севастополь отрекламировала платье дочери Кадырова и приступила к решению кадровых проблем местного судоремонтного завода", - пише російський письменник Віктор Шендерович на своїй сторінці у "Фейсбуці", передають Патріоти України, та продовжує:

"Набоков, помнится, все пытался объяснить американским студентам значение русского слова poshlost… Ему пригодился бы для объяснений этот эпизод.

Милая деталь: Лиза эта теперь – не просто светское диво с папиной фамилией, а советник президента по молодежному предпринимательству Ассоциации предпринимателей по развитию бизнес-патриотизма в России. У Шварца про это было сказано: "Умоляю, принцесса: молчите! Вы так невинны, что можете сказать страшные вещи".

Мы и без Лизы знали, что патриотизм – самый доходный бизнес в России, что это слово открывает казну и затыкает рты оппонентам… – но чтобы вот так прямо, через черточку…".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Угорщина та Словаччина панікують через блокаду Україною транзиту неринково дешевої, дружньої російської нафти

понеділок, 22 липень 2024, 14:16

Чи загрожує “європейським друзям” Росії паливна криза та чи може це використати Україна з вигодою для себе. Угорщината Словаччина припинили отримувати нафту від Лукойлу через українські санкції проти компанії. В Будапешті та Братиславі висловили обурен...

Тому що послідовні: Вночі відбувся масований нальот на ще один військовий аеродром у Ростовській області (відео)

понеділок, 22 липень 2024, 8:42

Після успішної атаки українських БПЛА на військовий аеродром у Міллерово, де базується авіаполк новітніх винищувачів Росії, настала черга ще одного стратегічного пункту російської авіації. Зранку мешканці Ростовської області заявили про атаку безпілотн...