Хіти тижня. "Головний підсумок року - ми ввійшли у смугу прощання з Путіним", - російський політолог

За словами Гліба Павловського, у цьому процесі населення Росії не бере участі.

Гліб Павловський. Фото: Фейсбук.

У Росії почався вихід президента РФ Володимира Путіна з його посади. Таку думку російський політолог Гліб Павловський висловив в ефірі радіостанції "Эхо Москвы", передають Патріоти України.

"Я думаю, що головний підсумок нашого року – те, що ми дійсно ввійшли у смугу прощання з Володимиром Володимировичем. Так званого путінського транзиту, постпутінського транзиту. І вже всередині нього перебуваємо", – сказав він.

За словами політолога, у цьому процесі населення Росії не бере участі. "Якраз цього року суспільство вийшло з гри... Як виходять із гри. Або вас виводять, або виходите, бо ви не витримуєте темпу. Суспільство не бере участі у транзиті не тому, що його вивели, тому що сам собою транзит не формальний. Він відбувається, і тому в ньому беруть участь ті, хто може, хто хоче, хто зацікавлений, хто може, на мю думку", – зазначив Павловський.

Він уважає, що "це будуть небезпечні часи". "Суспільство вже зараз не у грі", – підкреслив політолог. У березні 2018 року Путін виграв чергові вибори президента РФ. При владі у країні він перебуває з 2000 року – на посаді президента і глави уряду поперемінно.

Хіти тижня. "Лошарик" как сигнал опасности странам арктического совета", - Злий Одесит

четвер, 18 липень 2019, 0:35

Мало хто акцентує увагу на тому, що у Росії не менші за амбітністю види на Арктику, ніж на Україну або будь-яку іншу країну. Про це у своєму блозі пише Злий Одесит, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "Как-то раз, президент России Влад...

Хіти тижня. "Борець із нацизмом" та "всесвітньо відомий медіа-менеджер": Майкл Щур показав кандидатів партії Зеленського (відео)

четвер, 18 липень 2019, 0:10

Серед кандидатів багато громадських активістів та цілком достойних людей. Але кого цікавлять достойні, коли є деякі... дуже цікаві персонажі. Серед кандидатів на парламентських виборах від партії "Слуга народу" президента Володимира Зеленського є "опоб...