Хіти тижня. "Я за цей маразм не голосував. Ці брехуни хотіли обдурити людей з самого початку": Парасюк розповів про "дебільну коаліцію" та театр імені Юрія Луценка (відео)

Нардеп наголосив, що заяви генпрокурора минулого тижня покликані були відвернути увагу від дуже трагічної події - смерті Катерини Гандзюк.

Володимир Парасюк. Фото:скрін відео

Чому українських громадян, які проживають за кордоном, ми спонукаємо позбутися цього громадянства через наявність автомобіля, чому Угорщина дає українцям більше прав, ніж Україна, і в чому був сенс заяви Луценка про відставку? Про це розповів в інтерв'ю Володимир Парасюк, народний депутат України, позафракційний, передають Патріоти України.

Про законопроекти щодо "євроблях"

Перший законопроект, який нібито повинен був знизити акцизи, пробив дно. Другий законопроект навіть дна не може пробити, тому що невідомо, де це дно розташоване. Це повний маразм. Я не розумію, як ми з такими законами будемо дивитися в бік Європи. На нас і так в деяких випадках дивляться як на дикунів, зате у нас ще більше прав і свобод забирають.

Акцизи - це не вирішення проблеми. Депутати живуть в іншій реальності, вони думають, що кожен другий українець може витягнути з кишені 2 тисячі євро і розмитнити ці автомобілі. У людей фізично немає цих грошей, деякі навіть кредити беруть, щоб платити за комунальні послуги.

Чому ми не можемо мати в Україні вільний європейський автомобільний ринок? Нам розповідають, що ми захищаємо українського виробника. Якого? Треба раз і назавжди прийняти одну тезу: ми програли в гонці легкого автомобілебудування.

Ми не зможемо наздогнати ні «Мерседес», ні «Ауді», ні ще когось. Але ми можемо винайти щось нове - і нас будуть наздоганяти. Ми можемо бути майданчиком для виробництва інших автомобілів, а захищати свої жорсткими монопольними правилами - некоректно і неправильно.

Немає нічого поганого в тому, що з'являться автомайданчики - це ще один вид бізнесу. Треба ввести норму, якою користуватимуться всі - і ті, хто вже має авто, і ті, хто тільки збирається придбати. Це правило має не змінюватися хоча б років 10. Зараз дуже високі акцизні ставки.

Другий прийнятий законопроект - це маразм. В Україні живуть люди, які мають або хочуть мати ці автомобілі. Мільйони українців живуть за кордоном - вони тепер не мають права в'їжджати в Україну на власних автомобілях.

Ми порушили саме право власності, хоча самі підписалися під європейськими конвенціями, що його визнаємо. Україна своїми безглуздими правилами, які вводить дебільна коаліція, ставить нас на одному рівні з дикунами.

Людей, які проживають за кордоном, але не позбулися українського громадянства, ми спонукаємо стати не громадянами України. Люди можуть приїжджати на деякий час на власних автомобілях тільки в одному випадку - якщо вони стоять на консульському обліку. На цей консульський облік стати майже неможливо, якщо ти просто шукаєш кращої долі в Європі. Це для багатих людей.

У нас є консульства зі штатом з двох чоловік - посла і консула. Вони, крім основної роботи, ще повинні займатися бюрократією. Вони це просто не встигають робити. Угорщина видає паспорти, а у нас забороняють українцям в'їжджати на територію України. Угорщина дає більше прав українцям.

Нещодавно передали митну базу поліції. У нас тепер патрульні митники? Як можна один кодекс змішувати з іншим? Поліція не вчилася на митників, вона не має права це робити.

Ще один маразм - величезні штрафи. Це призведе до колапсу. Є два варіанти: або непокора суспільства, або всі заб'ють на закони і ніхто не буде їх виконувати. Ми перетворюємося в країну, яка буде жити за власними анархічними правилами. Такими законами ми розвалюємо державні інститути. Щоб всі автомобілі, які є в Україні, оформити за два місяці, треба за хвилину оформляти 4 машини. Це велике навантаження на митні органи.

Після прийняття цих законопроектів всі депутати дуже раділи. Я за цей маразм не голосував. Ці брехуни хотіли обдурити людей з самого початку. Можливо, наступний парламент відчує цю проблему і врегулює її якісно, швидко і правильно. Цей парламент допустив помилку. Зараз є надія на вето.

Про найсильніше враження минулого пленарного тижня

Весь цей театр, який розіграв Юрій Луценко, прописали на Банковій політтехнологи. Він покликаний відвернути увагу від дуже трагічної події - смерті Катерини Гандзюк.

Вони розуміли, що побиття активістів вже стало системним, треба з цього якось політично виходити. Але людям потрібен результат, а на акторську гру вже ніхто не ведеться. Заяви Луценка про відставку і Петра Порошенка з цього ж приводу не отримали потрібного резонансу.

Про те, чому Аваков не подав у відставку

Яценюк і Аваков - це два різних табори. Луценко важливий для Порошенка, він вміє говорити, витримувати удари. Він використовує це в політичних питаннях, щоб отримувати певні дивіденди і маніпулювати ситуацією. Вони грають на те, що в Україні люди люблять жертв, знедолених, нещасних. Вони на цьому вибудовують потрібну картину. За цим немає істини, тільки брехня і маніпуляції.

Джерело: Politeka

"Все йде за графіком": У Пентагоні назвали терміни поставки танків Abrams

четвер, 21 вересень 2023, 23:30

Партія американських бойових танків Abrams прибуде в Україну вже найближчим часом. Про це заявив представник Міністерства оборони Сполучених Штатів Америки бригадний генерал Патрік Райдер під час брифінгу, передають Патріоти України. За його словами, в...

У Пентагоні відреагували на рішення Польщі про припинення військової допомоги Україні

четвер, 21 вересень 2023, 22:27

Міністерство оборони США заявило, що рішення Польщі припинити постачання зброї Україні є "суверенним рішенням". Про це пише CNN з посиланням на брифінг прес-секретаря Пентагону генерала Патріка Райдера, передають Патріоти України. "Ми завжди говорили, ...