Хіти тижня. Як у Херсоні в СБУ відбивали кримського "депутата" (відео)

Група невідомих на чолі з херсонським «громадським діячем» Кирилом Стремоусовим блокувала автомобіль СБУ.

В інтернеті з'явилося відео, як в Херсоні у співробітників СБУ намагалися відбити затриманого «депутата» Євпаторійської міськради Сергія Осьмініна, підозрюваного в посяганні на територіальну цілісність України, передають Патріоти України.

На відео зафіксовано, як група невідомих на чолі з херсонським «громадським діячем» Кирилом Стремоусовим блокує автомобіль, в якому знаходяться підозрюваний і співробітники СБУ.
На місці була присутня дружина «депутата», яка переконувала людей на вулиці в тому, що її чоловіка затримали незаконно, і просила не дати автомобілю виїхати. Вона, а також невідомі чоловіки, кидалися під машину, перешкоджаючи її руху. При цьому ніхто з цих громадян не пояснював випадковим перехожим, до яких вони апелювали, хто знаходиться в автомобілі, і за що він затриманий.
Кілька разів невідомі і Стремоусов вступали в фізичне протистояння з представниками СБУ. При цьому поліцейські, згідно відео, не вжили дій для забезпечення проїзду автомобіля, незважаючи на звернення до них співробітників спецслужби.

Опублікував: Олег Устименко

Хіти тижня. Яблуко розбрату: Судді Конституційного суду посварилися через Указ про розпуск Ради

вівторок, 25 червень 2019, 18:00

На засіданні відбулася перепалка між прихильниками і противниками визнання Указу неконституційним. У підсумку, до вирішення питання не прийшли. Наступне засідання, швидше за все, відбудеться вже на початку наступного тижня.

Хіти тижня. Шукають пригод на свою д*пу: Бомбардувальник Путіна впритул наблизився до авіаносця НАТО (відео)

вівторок, 25 червень 2019, 17:30

Російський бомбардувальник Су-24 пролетів поруч з іспанським авіаносцем в Балтійському морі. Ніяких агресивних дій з боку бомбардувальника не було. Радари авіаносця зафіксували літак, але у відповідь заходи не вживалися. Щорічні навчання НАТО BALTOPS-2...