Про це заявив народний депутат України, заступник голови комітету з питань національної безпеки і оборони, командир Української добровольчої армії, колишній лідер "Правого сектора" Дмитро Ярош в інтерв'ю "Апострофу", передають Патріоти України.
"Звичайно, ці миротворці не повинні бути якимись дуже тісними союзниками Російської Федерації - з якогось Узбекистану чи Казахстану. Це все одно, що Росія, і тоді все буде нормально тільки для них. Ось за таких умов теоретично можна було б відмовитися від проведення широкомасштабної військової операції і віддати справу відновлення територіальної цілісності і захисту нашої національної безпеки в руки СБУ", - зазначив він.
За словами Яроша, тоді навіть не дивлячись на присутність миротворців, можна було б влаштувати зачистку і нейтралізувати "кожне чудовисько, яке здійснювало злочини проти України зі зброєю у руках".
"Хтось, до речі, з американських сенаторів недавно абсолютно правильну фразу сказав. Що війну можна завершити не введенням миротворців, а висновком з України, з її окупованої частини російських військ. Це б вирішило питання насправді! А так, якщо миротворці там будуть присутні для того, щоб законсервувати ситуацію просто-напросто, щоб не було активних бойових дій, то "ДНР-ЛНР" будуть себе там прекрасно почувати - такий варіант нам не підходить", - підсумував Ярош.
Він наголосив, що ні в якому разі не можна заморожувати конфлікт.
"Все, що відбувалося за російським сценарієм - Карабах, Придністров'я, Осетія, Абхазія і так далі - завжди завершувалося на користь Росії. І призводило до повної дестабілізації тих країн, які були втягнуті в ці конфлікти. Якщо говорити про конфлікт між Вірменією і Азербайджаном, то там перемир'я весь час порушується, весь час стріляють, весь час є "двохсоті" і "трьохсоті", - зазначив Ярош.
США можуть припинити свою участь у програмі щодо притягнення Росії до відповідальності за воєнні злочини. У Вашингтоні відмовляються називати РФ агресором, передають Патріоти України з посиланням на The Telegraph. За даними видання, США не захотіла на...
Президент Росії Володимир Путін не проти перемовин щодо закінчення війни. Однак він хотів би хотів би, щоб переговори тривали на тлі воєнних дій, масованих обстрілів України та продовження контактів з президентом США Дональдом Трампом. Путіну потрібно,...