Хіти тижня. Ємен завдав удару по аеропорту столиці Саудівської Аравії (відео)

Війна, що точиться на Аравійському півострові драматично нагадала про себе в безпечному до того Ер-Ріяді. На щастя добре спрацювала місцева ППО.

Фото: emirates.com.В аеропорту столиці Саудівської Аравії Ер-Ріяда перехопила ракету з Ємена, повідомляють Патріоти України з посиланням на видання Al Jazeera.

Сталося це 4 листопада. В одному з терміналів аеропорту імені короля Халіда в 35 км від Ер-Ріяда прогримів сильний вибух.

Згідно з непідтвердженими даними місцевих ЗМІ, вибух став наслідком перехоплення ППО Саудівської Аравії ракети, випущеної з Ємена.

Нагадаємо, що Саудівська Аравія активно втручається у внутрішньополітичний конфлікт в Ємені, що і є основною причиною єменської агресії.

Також кілька днів тому саме в цьому аеропорту зустрічали Петра Порошенка.

На концерт Кобзона повертається аншлаг, у росіян також висока утилізація автотранспорту: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 10 грудня

середа, 10 грудень 2025, 7:13

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 10.12.25 орієнтовно склали:

Все валиться: Одна помилка призвела до краху пілотованих польотів Росії у космос, - The Hill

середа, 10 грудень 2025, 6:59

Нещодавно з космодрому Байконур у Казахстані стартував корабель "Союз МС-28", який доставив космонавтів "Роскосмосу" Сєргєя Куд-Свєрчкова і Сєргєя Мікаєва, а також астронавта NASA Крістофера Вільямса на Міжнародну космічну станцію. Подорож пройшла без ...